Canadair F-86 Academy 1/48

Previous topic - Next topic

djnik

Zahvaljujem se svima na komentarima/kritikama. Nazalost nisam imao vremena da odgovorim do sada, spremao sam se za danasnje takmicenje (na koje inace krecem za 1h) a i postavljao sam slike onih bombardera sto sam slikao. Za sada ce ovakva scena biti dovoljna ali do sledeceg tamicenja u Oregonu krajem Septembra cu prepraviti odredjene detalje. Hvala!

Alex

Sa uzivanjem gledam! :)
Moja omiljena tematika!
Outstanding!!!!

Pozdrav!
Alex

Zoki969

Namerno cu zanemariti sitne nelogicnosti koje su spomenute  i uputiti samo pohvale za izvanredan rad.
SJAJNO !!!
Djole, bravo i svaka cast.

P.S. Izvinjenje za malo kasnjenje sa komentarom ...

Gusha

Djole...ovo je milina za gledanje.Stvarno savrseno...Na kraju mi se dopala i ova rasprava oko scene...sve ima smisla.Srecno na takmicenju, a za sledece bi bile interesantne ove dopune sto predlozise ostali!

To je muka i nevolja kompozicije za dioramu.Sve napravis fenomenalno i onda pogresis etiketu na flasi za pivo... i eto muke i nevolje, racepaju te sudije!Zato je sama maketa na postolju zakon.Sto je najinteresantnije zavsni komentari se svuda pa i ovde odnose na okolis a ne na samu maetu koja je kljuc cele price, i oko koje se navise namucis!

djnik

Zahvaljujem se jos jedamput na komentarima! Sto se tice nelogicnosti, scenu sam morao na brzinu da dovrsim pre takmicenja u Port Townsend-u na kojem je Sejbrrr uzeo drugo mesto u 1/48 Jet kategoriji. Slike mozete da vidite u delu foruma sa izvestajima sa takmicenja. Do sledeceg takmicenja, koje je krajem septembra u Oregonu ispravicu detalje koji se ticu scene i ponovo postaviti slike. Hvala svima na sugestijama i kritikama!