Scena SU-122

Previous topic - Next topic

tripko

Evo nove kategorije "scene" ;D
razmera 1/72 su-122 je od eastern expres-a, prvi put da radim zimsku kamuflazu i prvi put da radim sneg. U principu nije nista tesko prva osnovna boja zelena pa bela preko toga al ne skoz ostavljate gazne povrsine bez bele i slicno. A posle wash itd.
Sneg sodabikarbona+voda+drvofiks od oka zamezate da bude kusto kao kiselo mleko. Postolje od secene je stirodur veoma lagan materijal i lako se sece preko nega zemlja je uradjenja sa lepkom za gips kartonske ploce ili ti smesa za fugovanje gips kartonskih ploca kad se zamuti ista je kao gips samo sto se duze susi. posle oblikovanje terena poprskam pesak koji kasnije sa razredjenom bojom 
pricrstim za tlo tj podlogu jer se neslepi svih 100% peska koji pospete. naravno kad pospete pesak odradite tragove gusenica tockova itd.

Ostale slike ovde
http://smg.photobucket.com/albums/v648/tripko/SU-122/





dragan_mig31

bravo bre ovo je super cak u 1:72 svaka cast :)

Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 11-11-2006, 19:09:47
bravo bre ovo je super cak u 1:72 svaka cast :)

uzivo izgleda josh bolje! ;)

medico

ma sooper je scena , mislm da je to pravi izraz.
samo nije mi jasna 1 stvar ...danas si se uchlanio a vec imash oko 450 postova  :o >:D

Sandman

Quote from: medico on 11-11-2006, 23:27:31
samo nije mi jasna 1 stvar ...danas si se uchlanio a vec imash oko 450 postova  :o >:D

upalo mu "preko veze"  ;) :D ;D >:D

nesha

E, ovog malisu sam video kad je bio u povoju, sad je vec veliki bata (mislim na SU, da ne bude zabune ;D) Savrseno je ispao, bravissimo! :D Napred Tripko!

tripko

Fotke su mracne nekako neodgovara ova pozadina. inace zaboravi da dodam da cu jos tri figure pridruziti ovoj sceni.
njih cu uskoro ofarbati nadam se.

poz

Boki

Izgleda odlicno. Sneg izgleda prilicno realno.  :)
Bela boja je malo nezgodna za rad cetkom. Imao sam losa iskustva sa njom.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Sandman

Quote from: Boki on 17-11-2006, 06:54:03
Bela boja je malo nezgodna za rad cetkom. Imao sam losa iskustva sa njom.

Bela boja je generalno nezgodna za rad - bilo sa chetkicom bilo sa airbrushom!  :-\

TISO

Pošto pametniji popušta glupaci vladaju svetom!

milanco

Super mnogo lepo izgleda. :o :o
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju