Ka-50Š Hokum

Previous topic - Next topic

InFlames

jer su u kitu djelovi za Ka-50, a ja radim Š, prvo moram promijeniti kokpit, koji inače nije tako loš za ovaj razmjer...

Prvo sam morao popraviti instrumentalni panel, jer ima Ka-50Š tri velike MFD LCDje a Ka-50 samo jedan CRT za Škval...
dodao sam i panele iznad glave, a dođe još puno kablova, HUD i slične stvari koje nađete u kokpitu ruskog helikoptera...



prije



posle

dragan_mig31

sebastijane dobro izgleda kokpit.jedva cekam da vidim  nastavak  ;D

InFlames

nesto malo napredka... kokpit je savrsen - dodao sam razlicite panele nad HUDom, nekoliko zica, pletenica, pojase i rucice za katapultiranje, kisik tank i tako...



dragan_mig31

dobro izlgeda :) mogao bi da malo drybrushujes kokpit da bi izlgedao malo koristeno :D

Sandman

za 1/72 ovo je bash fina dorada ;)

chekamo nastavak

InFlames

Sa pomočjo miliputa i puno šmirglovanja, uspjelo mi je dobiti nov nos... sledi izdelava sistema škval (kutija s kamero na vrhu nosu)...



zašto predelava...

nos standardnega Ka-50:


nos, kojeg dobite u kutiji (od jedne prototipne verzije modela Š)


nos serijskog Ka-50Š

komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Suhoj

Vrlo lepo izgleda, ocekujemo nastavak, nego kakvu verziju maskirnih boja planiras?

InFlames

evo njuska je gotova... mozda nije perfektna ali meni se svidza



suhoj, kamuflaza bit ce kao na fotkama

InFlames


Boki

Nos izgleda odlično. Svaka čast. Profi rad, nema šta.
Mislim da na krilu ima malo udubljenje (sink mark ili šta već :-[ ).

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

oddball

Dobar je, baš zloslutno deluje ovako. Ja sam pre 7-8 godina radio Italerijevog, i onako. Rađen četkicom, sa željom da ga uradim što bolje ali brzo. Za taj period maketarenja zadovoljan sam ali vidim da ćeš mi ti podići kriterijum i probuditi želju da uradim ponovo. Koja će šema biti, na fotkama su tri različite?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!