T-34/85 Berlin-Tamiya 1/35

Previous topic - Next topic

kinfa

Pozdrav!

Evo moje restauracije stare Tamiyine tetke koju sam upgradeo sa Aber cijevi,Eduard jetkovimom, dragonovom zapovjednom kupolom ,dekalima i dodacima, te Magic track gusjenice koje je donirala DML-ova Tetka te za nagradu dobila workable gusjeke...
No malo o maketi...Tamiya je kao proizvođač na ovoj maketi iskazala svoje umijeće te je svojevremenski izdala jednu jako dobru i točnu maketu.
Kupio sam ju na forumu prije kojih 2 godine i s njom osvojio juniorski kup prošle godine na Viribusu. Maketa je stajala pod prašinom i trebala je poslužit kao svojevrsni ekspremint za nove tehnike...boja ne emajlicama, wash je pront-tuš te je shading sa uljim bojama napravljen...
Guske još treba sredit i podlogu napravit te još malo doradit neke djelove...























Isprika zbog loših slika, svijetlo nije Bog zna što, a kamera je 10megapixela

Trutek

lijepo izgleda...al sto jos gusjenice nisu zaljepljene, jer vidim da dolje nisu...

P.S. Mozes ti imati kameru i 20 Megapiksela ako ti je "leca" neki šrotek...

kinfa

Ma fotić je 12.1 ali je svijetlo za ku... nemam ono bijelo već žuto pa boje ispadnu kričave.

Hawkeye

Vidi se dovoljno,odlican rad majstore  :o !

'Уживај младићу за младости своје!'

milanco

Sidja mi se  :) jedino guzenice da sredis ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

RILE-NS

Gornje povrsine su vrlo dobre.Dobar chipping.Nesto mi nestima kod tockova i gusenica.Njihovo farbanje je lose.Gusenice su sa skorelim blatom ,a tockovi cisti i sjajni.Gazni deo gusenica-onaj koji dodiruje povrsinu puta ne zadrzava nikakvo blato nego je u boji celika.Predji mekom grafitnom olovkom po gaznom delu gusenica da dobiju metalnu boju.Tockovima treba prljanje u istoj boji kao gusenice ili barem efekat prasine u istoj boji po njima.
Figura tenkiste je zapoceta dobro ali ima jos stvarcica za doraditi na njoj.Kao da si sledio neko od oputstava o farbanju,ali si na pola puta odustao.Poigraj se malo.
Nadam se da nisam bio preostar.Ako jesam nemoj primati k srcu.Ovo su moja zapazanja.Ziveli!

kinfa

Napisao sam da gusjenice NISAM niti taknuo ;)
A figura stiže od Tamiyina IS-2,te naravno zaprašit ću ga naravno i zamazat, a podloga mu ne gine....

Trutek

Quote from: kinfa on 07-12-2008, 20:28:48
Napisao sam da gusjenice NISAM niti taknuo ;)

Mozes me he... al procitao sam vise puta tvoj post i nigdje ne pise da "NISU" taknute... :P

RILE-NS

Pise guske pa je to u zargonu gusenica.Sve jedno cekamo da vidimo krajni rezultat.Samo napred.Vec kad smo kod gusenica,onih nekoliko komada na telu tenka imaju tragove od kalupa.

milten

heheheheheh
ovaj tenkista izgleda kao da je sreo nekog opasnog boxera prethodne veceri!!

malo si preterao sa kontrastima oko ociju kada si mu radio facu.
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/