World War II Bomber Aircraft - KRAJ

Previous topic - Next topic

gasha

Sa danasnjim danom smo ovu kampanju priveli kraju.

Ucesce u kampanjinji je uzelo 9 maketara od kojih su cetvorica zavrsili uspesno kampanju. Zavrseno je sedam maketa od 13 zapocetih. Kampanju su uspesno zavrsili Profa, Lanmi, Shakal i Gasha. Zahvaljujem se svima na ucescu u kampanji. Nadam se da ce kolega koje nisu stigle da zavrse makete to uciniti u predstojecim mesecima i okaciti ih medju zavrsene radove.

djnik

Ja nazalost nisam zavrsio svoj Do-17E jer sam u medjuvremenu dobio alergiju na super lepak koji sam koristio za gitovanje. Posto mi je naravno zdravlje na prvom mestu, cekacu jos malo dok ne zapocnem rad ponovo na ovoj maketi.

Profa

Ja nažalost nisam uspeo da završim drugog učesnika - Blocha 210 koji je silom prilika ostao u Srbiji da popričekne moj sledeći odlazak (da ga lepo ušuškam u auto ;)), ali sam uživao u svakom koraku i postu svih nas. Nek' nam se samo ovako nastavi, na opšte zadovoljstvo!
In health!
Bogu fala što sam Lala! :)

Otto Skorzeny

Pridružujem se kolegama sa opravdanjima.  ;)
I pored velike želje, nisam završio započetog Heinkela He 111H-6, zbog godišnjeg odmora i renoviranja stana!  :(
Nadam se da će te me razumeti!  ;)
Obećavam, da će biti gotov u što skorije vreme (čim završim radove)!

Bilo je veliko zadovoljstvo i uživanje, učestvovati u ovoj kampanji i posmatrati radove ostalih učesnika!  :D   ;)
Veliki pozdrav svima!

drakii

Strasno je kada ti zbog posla ponestane vreme, a bas sam zeleo da do kraja godine fasciniram nas viditorijum, naravno imam i problem oko pojedinih podataka, vec duze kukam za wr.nr. za Me 262 A 1a/U 1.......