Revell 1/72 Fw190A-8 + U-72LH

Previous topic - Next topic

Sandman

hvala na lepim rechima.. ali pre svega hvala svima sa potrebnim kritikama koje mi nisu dale da odustanem od popravki! ;)

danas sam odradio wash i lakirao maketu sa matt pa semigloss lakom....

wash je meshavina slikarskih Raw Umbra i Prussian Blue, chime je dobijena neka braon-zelenkasta nijansa... sasvim ok da linije panela ne deluju suvishe prljavo-braon....









sad ostaje samo farbanje detalja, i lepljenje stajnog trapa... kao i postavljanje josh par sitnih delova i detalja....

medico

Srki, bravo !!! wash ga je bukvalno oziveo ! za moj ukus presvetle nijanse boja ...no mozda je i zbog svetla !? ko zna , kako bilo wash mu je odlicno legao

Boki

Wow, slažem se potpuno. Wash je baš oživeo maketu. Odlično izgleda.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

PELE

Nemam reci, odlicno izgleda, bravo!



Pozdrav! :)

gasha

Vaistinu dobar. Ajde sada ga sah MATIRAJ :D  pa srebrna olovcica tu i tamo i bice bombonica.

Sandman

GOTOVO! :P :D

palo je detaljisanje u smislu farbanja sitnica, po krilima i trupu (trimeri i pokazivachi izbachenosti stajnog trapa), zafarbani ex-pajloni za bombe ispod krila sa RLM02, zalepljene perostale ecovane antene, pito cev, kao i antena od poklopca kabine i vertikalca....

malo pigmenata tu i tamo i malo chipinga srebrnom olovkom...

i to bi bilo to...  ;)








PELE

Odlican, nema sta!!!!!!!!!! :o :o :o
Bas mi se svidja! :)



Pozdrav! :)

Goran A.

Pravi dragulj! Nisam zagledao detalje niti me interesuju zato sto je utisak odlican! Petica!

djos & filip

Predivno uradjena maketa, BRAVO, mnogo mi se svidja!

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

drakii


Kerber

E, ovaj si utrefio , svak ti cast !

Odlicno izgleda, nemam zamerke.

Sandman

hvala hvala :)

malkice sam se muchio sa poklopcem kabine inache - imao je 4 odlivka od sprua sa unutrashnje strane od koga su 2 komada bila tachno na bochnim staklima - njih sam sechicama odsekao i zatim iz vishe tura shmirglanja i poliranja doveo do stanja da se (skoro) ne vide.... zbog toga na nekim mestima poklopac deluje malkice mutnjikavo ali nije strashno... sam vetrobran je drugachija pricha - sam po sebi je bio jako mutan i ispolirao sam koliko sam mogao da mu pridjem jer je nezgodan za tu obradu....

u svakom sluchaju, sutra ce ova maketa uchestvovati na Novogodishnjem Kupu pa cete moci da je vidite i uzivo... ;)

pozz

drakii

Ponesi ga u Nish dogodine, mnogo mi se dopada, bar ovako , sa slika, verujem da bi mi se uzivo dopao vise, bravo Srki, pozdrav

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'