Spitfire MkVC Airfix 1:72

Previous topic - Next topic

medico

bas je dobar Spit, bravo !
mozda da malo 'zardjavite' izduvnike ?

Dada

Bravo! bas lepo izgleda! Lepo mu chuche zvezdice :)

oddball

Слажем се са Медиком, само дај детаљ да се доради и биће цакум-пакум. Доњи декали легли к'о будали шамар - фантастично.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

djos & filip

KRAJ, u ovoj fazi, tj. probao sam da dobijem lepo izvucene antene ali ne ide mi od ruke. Probacu da dovucem u nekom trenutku najblizeg kolegu sa MK da mi pomogne jer stvarno mislim da bi upropastio maketu, a nije smrt za vrat :(.

Posle zavrsnog prljanja Spitfire MkVc izgleda ovak u nasoj viziji  0:)



Hvala svima koji su savetima i podrskom pomogli da zavrsimo ovaj "porodicni" projekat.

Veliki pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Nidza79

Vrh brate!  ;D

Vratite mu retrovizor na mesto pincetom  :)

djnik

Svaka cast! Jedva cekam da vidim jos porodicnih projekata!

Dada

Fenomenalno... Vas dvojica tim boli glava! Svaka cast na sredjivanju Airfixa, vredelo je!

Profa

Bogami, momci, ovo je boli glava!! :o
Sve - i bojenje, i dekali (sa izuzetkom svetlucanja stensila), i ostarevanje... ma, odličan je!

'ajd' sad samo da se ne uobrazite, vredno napred!! :D :D
Bogu fala što sam Lala! :)

oddball

Maaaaa daa! sjajno! to je ta prica!
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Kerber

Vrlo lepo !
Ovo je jedan od onih Spitova koji kombinuju 2 sheme farbanja, i po tome je vec sam po sebi jako interesantan, osim sto je bio u nasem vazduhoplovstvu, a dobro odradjen, dobija pravu dimenziju.

A za antenu, ma ne sekiraj se mnogo. I to je stvar vezbe...komada ramova uvek ostane koliko hoces, upaljac imas svuda, pogrejes plastiku sa svih strana, i odmah na razvlacenje...brze daje tanju nit, sporije - deblju. Posle toga - super lepak i stvar je OK.