Mustang i Merkava

Previous topic - Next topic

Boki

Licno nisam zadovoljan izgledom svojih maketa, ali me sam proces "maketarisanja" prilicno opusta.
Da ne biste pomislili da nista ne radim (pokusavam da se opravdam) evo par slicica mojih maketa.
Nemam svoj digitalni fotoaparat pa pozajmljujem kad god mogu.
Obe makete su Revell-ove u razmeri 1/72.















Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Sandman

meni su obe makete OK, ne vidim da im neshto spec fali! ;)  :D
samo ti shalji dalje slike svojih radova kad mognesh ;)

Marko M

Meni baš dobro izgledaju. Ako će ti biti lakše, ja nikada nisam zadovoljan izgledom svojih maketa. Otuda valjda i težnja da svaka sledeća bude bolja od prethodne. Što se opuštajućeg efekta maketarenja tiče, tu se definitivno slažemo. Za mene je to skoro kao odredjena vrsta meditacije ali ume da bude veoma iritantno za ljude koji te samo posmatraju i ne razumeju se previše u to što radiš.  ;D

Dar Mar

Koju si boju koristio za Merkavu? Nadam se da nije neka suluda Revell-ova kombinacija (mesavina)...
"Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!"

Kerber

Dobar rad...
Samo napred, slecece ce biti jos bolje.
Ovaj hobi podraumeva napredak...  ;D

Lanmi

U tenkove se ne razumem, a Mustang fino izgleda. Ja sam uvek zadovoljan ako sam uspeo da na maketi uradim nesto sto ranije nisam. Ima maketa koje me smore, pa ih onda zbrzam da bi krenuo na sledecu, ali to mi se u ovim godinama sve redje desava. Samo napred, i daj jos fotki.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

dragan_mig31

auuu mustang je super.kako bre nisi zadovilen sa ovaj izgled super je.

milanco

Ma uzivaj bas lepo izgleda i meni se svidja ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Boki

Hvala svima. Trudicu se da sledece budu bolje.
Quote from: Dar Mar on 17-11-2006, 09:39:33
Koju si boju koristio za Merkavu? Nadam se da nije neka suluda Revell-ova kombinacija (mesavina)...
Upravu si. U pitanju je kombinacija dve revelove boje. Po sastavnici trebalo je da bude jos svetlija nijansa, ali mi na fotografijama tenk izgleda prilicno zeleno.
Inace, radjeno je cetkicom. Jednom sam upotrebio airbrush, odusevio se i kompresor je prestao da radi  :( . Hocu da kazem, radi (zuji i tandrce), ali nece da duva, pa mi je to isto kao da ne radi.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

medico

vidish sta ti je Niska maketarska shkola ...ko bi reko' da je merkava radjena cetkicom  :o
bravo Boki !

milanco

Pa jos je mlad pa mu se jos ne tresu ruke >:D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Mixon

Mislim da su makete odlicne! Ne znam sto se bunis?! ???

3EMYH

Makete su odlicne. Reci mi samo da li je dato u sastavnici da se Merkava tako boji ili ima i neka mogucnost 'desert storm', jer bi ga ja tako radio...

Hartmann

Ej, decko, ne budi skroman  :D. Makete su ti super.
Evo ja sa zakasnjenjem.. ;)
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Vizant

Bravo samo cepaj makete imaju svoj smek!!