1:72 italeri МИГ-29 9-12

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovo je moja sledeca restauracija.ne brinite ostale su mi jos 2-3 makete koje cu da restaurisem.kokpit sam malo doradio(nista posebno),ostaje da mu napravim jedna Pitocev i da sve lepo urezem sto je izgubljeno u toku smirglanja i kitiranja.razmisljam o tome da mu postavim i top od medicinsku ilgu.a da zamalo sam zaboravio mig ce da bude u JNA boje i oznake :)




PELE

Odlican kokpit Dragane!Svaka cast!

Samo tako nastavi, i bice odlican na kraju. Daj jos malo slika, ako nije problem. ;) ;D





Pozdrav! ;)

UrbanKnight

Kawaiii, kako si uspeo da uradis ovako... ove "satice" indikatore...  a Dragi, Dragi....

oddball

У, Драганче, сјајно си урадио инструмент таблу. Свака част! Реци пар речи о индикаторима и сатићима.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

ma nije to neka filozofija.uzeo sam cackalicu natopio u belu boju i samo oznacio indikatore i skazaljke.nakon toga jednu do dve kapi MM glos lak i gotovo :) jedino sto sam doradio na ovu tablu je ekran u gorni lev ugao.to sam uradio tako sto sam uzeo tanku bakarnu zicu savio oblik i zalepio.sve ostalo je farbanje :)

dragan_mig31

danas sam na migu doradio kokpit,zatvorio ga,napravio pitocevi i maskirao kokpit kako bi ga spremio za farbanje.






Kerber

E, jos nije kasno da mu malo produzis nos...
Trebalo bi mu ubaciti prsten iza poklopca radarske kupole na nosu, od 2mm....To je jedna od mana Italerija, a dobija na verodostojnosti, ako vec ne sirimo krila...

dragan_mig31

ma nema sansu da produzujem nos :D previse posao mi je to.pre malo sam spricao MM Light Ghost Gray i ispalo je prva liga(bar na meni mi izgleda tako).kasnije cu da spricam i svetlo zelena.




Suhoj


GBU-10


dragan_mig31

kamufalza je gotova.sutra cu da ofarbam dielektricne panele i zastavu na vertikalce jer nemam dekale za to.




dragan_mig31

anti sun glare panel sam pre malo ofarbao.sad cu da cekam do sutra da se osusi jer mi izgleda nekako cudno i gumeno,pa tek sutra cu da farbam dielektricne panele i izduvnike i cu da mu nanesem nekoliko slojeva pronto.



GBU-10


PELE

Malo mi je cudna ova siva boja, ali ajde...... :) ;). Zelenu si pogodio 100%.
Sve u svemu, lepo izgleda za sada. Samo tako nastavi.



Pozdrav! ;)

Dada

Heh, kokpit masteru!!! Lep rad teras, cekamo dekale...