JRV F-47D crni 056

Previous topic - Next topic

Dada

Secate li se ove makete???

Sta onda kazete na ovu sliku :)  >:D >:D >:D

Musculo strikes again!!! NO! Hah, strecnuo sam vas :)
Ovog puta je nova maketa na stolu... Jedva sam je nasao u Bgd-u. U turbo Limacu, kosta nekih 500 dinara...
Sada je na redu je stari 056 nmf. Da se okusam i u tom farbanju :)

Posto nemam mnogo vremena, radovi su odmah krenuli...

Liveni "mitraljezi" poskidani i isti zamenjeni iglama. Uskoro nastavak... Valjda :)

Sandman

heh... a taman sam pomislio da si zaista okupao onog malishu :P :D

chekamo nastavak ;) Max Meyer? :)

tripko

Taman si me prepao i to debelo.
Laknulo mi kad sam video da si kupio novi :D

oddball

Хаха, медведе, и мене си преварио  :D
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

airbamby

"Ljudi moji sta nam radi"...Hoces da nas redom srcka strefi pa da se dokopas nasih stekova  ;D
Samo napred Dalibore bice ovo jos jedan super Thunderbolt
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Goran A.

Vec sam se zapitao zasto kad ono...

Dada

 >:D Sorry, morao sam :)
Kao sto rekoh uskoro nastavak... Uz pesmu grupe W.A.S.P Whild Child, ozican je Double wasp zverina :) Mozda jos i ubacim zice za zadnji red cilindara ali videcu mozda bude pretrpano za 1/72...
Zadovoljan sam rezultatom, kako vama deluje?


Ovako izgleda pravo chedo:


Dada

Ok, par pitanja, imam dosta slika 056, ali bas mi fali par... Boja unutrasnjosti? Mislim na kokpit i prostor stajnog trapa... Zinc chromate ili yellow chromate? Bese unutrasnjost kapotaza bele boje? Nesto se ne secam :P :)

dragan_mig31

jedva cekam da vidim kako ces da ovo uradis.zasad izgleda ok.daj malo slike kokpita :)

gasha

Stvarno sam pomislio da si skroz odlepio. Nemoj to vise da radis. Od sada citam prvo kraj topika.

Gusha

Ne trudi se sa kablovimaz acilindre motora.Ja sam izgubio mlados' dok sam ih kacio na motore za Dakotu, i kad sma sve sklopio, to se nista nije videlo kako treba!

oddball

Мислим да је Гуша у праву. Евентуално да их ставиш да стоје паралелно, али да их провлачиш скроз до краја мислим да не би имало сврхе. Али свакако да супер изгледа, мислим да ћу и ја почети то да радим на звездастим моторима.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Otto Skorzeny

Vidim ja da je mesec septembar na MK, rezervisan za P-47...
Samo napred, tata medo!
Ne sumnjam u krajnji izgled ovog modela, posle tvoje obrade!

Kerber

#13
evo nesto za farbanje kokpita, mada ima razlike od onih sklapanih u North Americanu i kod Curtissa i drugih podproizvodjaca...neki su koristili za kabinu Bronze green, tamniju, a neki ovu meksu, light varijantu kokpit interior green...sad, da znamo ko je proizveo tog naseg...
servisni otvori su uglavnom yellow zync chromate...








Ma, ako radis zice, neka ih, i ja ih obicno radim, mozda se ne vide, ali ja znam da su tu...Nije to lose.

Hawkeye

Na trenutak sam pomislio da si neizlecivi perfekcionista!

'Уживај младићу за младости своје!'