MIRAGE 2000 P FAP 1:72

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

makete urezujem sa homemade rezalicu made by firefox :D

pekar

Svaka ti cast na poduhvatu al mislim da nam to uopste nije potrebno jer sam ja tako izvrsio restauraciju pa se to oteglo narednih 6 meseci.Ali kad imas zelju i strpljenje NAPRED JUNACE!!!!!!!!!
IL-76

oddball

Пекаре, немој бринути за Драганчета. Да наш завод рестаурира његовом брзином и квалитетом имали бисмо најбројнију авијацију на свету.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

GBU-10

@oddbal:podrzavam tvoju sugestiju.

drakii

uskoro iznenadjenje na temu Mirage 2000, lepo, pozdrav

dragan_mig31

#20
nakon neko vreme opet sam poceo da radim na mirage 2000.danas sam maskirao "canopy" postavio sam nosace oruzja,napravio topove od medicinske igle i dodao male antene i pitocevi(jedan jos treba da se uradi).sad je maketa spremna za farbanje i najverovatno ovih dana ide na farbanje...

p.s. koj isam ja kreten zaboravio sam sliku da postavim :D





GBU-10

Ziveo povratak druze,sobzirom da radis mlaznjake
kao ja cim te na kratko nema na forumu drasticno
smo u manjini.Pozdrav i sretan rad na Mirage-u.

oddball

Niste u manjini, i ja ih radim ali sam trenutno preokupiran Iljušinima. Nekoliko sam ih sklopio ali čekaju erbraš, tačnije kompresor. Čim se to desi imaćete dodatnu podršku i od mene.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

Quote from: oddball on 08-11-2008, 12:46:11
Niste u manjini, i ja ih radim ali sam trenutno preokupiran Iljušinima. Nekoliko sam ih sklopio ali čekaju erbraš, tačnije kompresor. Čim se to desi imaćete dodatnu podršku i od mene.


uzmi onda jedan il-76 :P

dragan_mig31

pesok boju sam smesao od neka revell 35 + malo bela + zuta + neka revell tamna braon.sledece je farbanje drugu boju kamufalze...



oddball

Имам већ А-4, Г-4, Ермаки, Миг-29, А-10, Ф-86, Миг-15 и још пар комада који су склопљени и спремљени, и који чекају да се набави компресор. А у некој будућности куповаће се фамилија Сухојева.
Нисам видео да ли си рекао од ког је произвођача Мираж... Ерфикс?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

Quote from: oddball on 08-11-2008, 18:19:58
Имам већ А-4, Г-4, Ермаки, Миг-29, А-10, Ф-86, Миг-15 и још пар комада који су склопљени и спремљени, и који чекају да се набави компресор. А у некој будућности куповаће се фамилија Сухојева.
Нисам видео да ли си рекао од ког је произвођача Мираж... Ерфикс?


koje oznake ces da stavljas na aeromachi mig-29 i a-4?

mirage je heller :)

oddball

Quote from: oddball on 08-11-2008, 18:19:58
koje oznake ces da stavljas na aeromachi mig-29 i a-4?

На Ермаки дефинитивно иду Аргентинске, на А-4 америчке вероватно лоу визибилити, а Мигоња - зна се ;)  ове најновије
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

drakii

Nego kada smo kod Mirage 2000, pa jos Italeri, biposto , ima li neko shemu bojenja, prikaz za Mirage 2000 , redukovan kod Mc Donalda negde 1999.god, inace  2 kom, jedan laksa modifikacija, drugi teza, u jednom Spanskom tekstu nazvani su F 21 F/G Super lion, i sta se sa njima desavalo ?, Unapred hvala, nisam mogao da pronadjem nista na netu, pozdrav, samo cepaj Dragance, napred !

dragan_mig31

Quote from: Dusan Lekic on 08-11-2008, 19:39:06
Lepo napreduje, kako ces raditi cammo? Freehand ili maskirati?


Pozzz
:)



nema sanse da je radim freehand.radicu sa dosad provereni i dokazani nacin bluetak maskiranje :)