Sijamski_Mrmot - retrospektiva radova

Previous topic - Next topic

Sijamski_Mrmot

Da ne vracam sad sve postove starih radova, okacicu ovde samo jednu staru sliku maketarske police (od tad se popunila Ireninim i mojim novim projektima  ;D) a ostatak mozete videti u mojoj galeriji na http://www.senseimodels.cjb.net/


Balder

Super radovi... Dosta novih stvarcica...
A vidim i promenilo se mesto za drzanje maketa... Vise nije ona "vitrina", mora da je sad neki "kutak" u sobi :P

Sandman

Sensei, jel onaj crni F-5 na vrhu ormancheta ima na sebi oznake fiktivnog MiG-28 iz filma "Top Gun"??! :) ::)

razoxx

Pa dobro bre Sensei,videli smo ove mekete koliko puta....nadam se da ovaj forum nece biti opet neka samopromocija (ne mislim samo tebe vec i ostalih) ::)

Pozdrav

medico

tja.
bre Ratko, a bash sam hteo i ja da kacim neke moje stare radove  :P

Sijamski_Mrmot

Quote from: razoxx on 06-09-2006, 14:01:53
Pa dobro bre Sensei,videli smo ove mekete koliko puta....nadam se da ovaj forum nece biti opet neka samopromocija (ne mislim samo tebe vec i ostalih) ::)

Pozdrav

Ratko druze samo smireno :) Nego smo odlucili da ne vracamo sve stare postove sa vitrine jer bi to oduzelo previse vremena, tako da je ovakav topic sa linkom najjednostavniji nacin da vratis svoje stare radove "na uvid"  ;D

4 Sandman - Jeste, neuspeo pokusaj MIG-a 28 from TOP GUN  ;D

4 Balder - Pa Danko, ti si izlapeo :) sam ti par puta rekao da sam se preselio sa Irenom u drugi stan :) ko da vuce onu grdosiju od ormana u 30 kvadarata...  ::)

4 everyone else - bice vec koliko sutra par " U radu" maketa od mene i Irene :)

Mirko

Balder

Quote4 Balder - Pa Danko, ti si izlapeo :) sam ti par puta rekao da sam se preselio sa Irenom u drugi stan :) ko da vuce onu grdosiju od ormana u 30 kvadarata...

Pa nisam ja za to znao... Znam da si ziveo onomad kod trenera, ali nisam znao da si se preselio da zivis sa Irenom... Pa leeeeepo :) drago mi je! :D

razoxx

Ma opusteno.... ;D


Moram i ja malo da zekim hihihi