scena "no name"

Previous topic - Next topic

tripko

evo nesto cemu ni ime nisam smislio.
ovo je projekat medju prvim gde sam probao travu i sam efekat zemlje, ispalo je prilicnoi dobro mozda
cu i vodu dodati al  videcemo to jos.





a da treba i neke figure da odradim za ovu scenu al videcemo ima jos posla gusenice i slicno ograda itd


Kerber

za sada obecava....
bas me interesuje sta ce ispasti na kraju....

koji je ovo tenak i jel '35-ica....?

Gusha

Tripko, zid od cigala si druze razbio, mnogo mi se svidja.

medico

da, zid je odlican !
koliko sam shvatio radjen je iskljucivo suvim pastelima  ? :o  jel tako tripko ?

tripko

prvo prefarban u razne boje cigle a posle pastelima i to je to

tripko

T-34 je zvezdin, gusenice su ocaj iz tog razloga nabavicu link by link gusenice  kopirati ih i postaviti sa jedne i sa druge strane.
Zid je isecen deo gips kartonske ploce jer me mrzelo da lijem po
dimenzijama i najprostije kvasio ga i skidao zastitni papir, posle toga
izrezbario sam cigle koje sam ofarbao u razne nijase boje cigle.
Kljucnu ulogu igraju pasteli  firme kohinor ako sam ovo dobro napisao
razne nijasne cvene zute crne braon itd. nanosio ih sa suvom cetkicom i na kraju ovaj rezultat.

E sad rdja na tockovima uf, pa nije to bas rdja 100% vise sam hteo efekat blata boje su dodduse iste rdje i blata pa zaista igledaju kao da su zardjale
:D . to je mesavina piljevine, umbra uljana, crna, mislim da sam stavio malo i pigmeta boje zemlje ili dark mud od miga nisam siguran sve to prefabrate doljni deo i posle suvi pasteli narendani u prah sa ravnom cetkicom nanosio svuda i po potrebi na jos nekim mestima dodavao wash pripremljen ranije.

poz

nesha

Tripko, tebe nema, nema, pa onda pocnes da nas zasipas iznenadjenjima  :) Zid je fenomenalan! I tenk ne zaostaje. Jel on to zaglavljen ili kako i sta pčaniras od figura? Jos jednom bravo!  :) :)

Sandman

videh uzivlje ovaj zidic....izgleda k'o pravi ;)  :D
samo nastavi Tripko ;)

milanco

Mnogo mi se svidja i zid i trava i ten a mozda mozaes da mu iskidas neku gusenicu ko tenk ostaje u ovoj pozi ???
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Boki

Fenomenalno.
Mozes da mu das ime :"Ama, ljudi, siguran sam da je juce ovde bio most!"  ;D ;D
Koja je razmera u pitanju?

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Dar Mar

Scenu mozes da nazoves ,,vozi Misko", ili ,,XY metara za opkladu vezanih ociju"  ;D
"Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!"

Mixon

Quote from: Boki on 20-11-2006, 00:02:37
Mozes da mu das ime :"Ama, ljudi, siguran sam da je juce ovde bio most!"  ;D ;D

Š T A ? ! Z A R   N I J E ? ? ! !  ::) ;D
Odlično izgleda

tripko

hvala , a razmera je 1/35 standardno