Kraljevo 2008

Previous topic - Next topic

ALEX T

Da li ima neka informacija o takmicenju.
Kada gde prijave...
Pozdrav

stefa

Ja znam da je 11. oktobra ( za 6 dana) i se ne odrzava tamo gde je bilo prosle godine...Vec u nekom muzeju,valjda...

Sijamski_Mrmot

Istacice oni na vreme pozivnicu, spisak kategorija i sudija i slicno... ipak je (ako se dobro secam) njihov predsednik ujedno i predsednik ove godine formiranog IPMS Srbije...

BigBadWolf

IPMS Srbija? I to imamo?

Sandman

Ne shirite dezinformacije! IPMS Srbija ne postoji.... u pitanju je tzv. Maketarski Savez Srbije...

Ako neko ima informaciju o takmichenju u Kraljevu neka je okachi, ako ne - onda nemojte ici offtopic!

nebkv

Maketarski kub "Spiner" iz Kraljeva organizuje takmicenje u aviomaketarstvu i istorijskim minijaturama, pod nazivom X Spiner kup.

Takmicenje se odrzava u Kraljevu, u prostorijama doma Vojske Srbije u subotu 11. oktobra 2008. godine.


SATNICA TAKMICENJA:

0900 – 1100 Prijem maketa
1130        Otvaranje takmicenja
1200 – 1630 Ocenjivanje maketa
1700        Dodela priznanja

U okviru takmicenja odrzace se II Dornier kup, na kome mogu ucestvovati sve makete, svih tipova, aviona Dornier, u svim razmerama.

Takodje, u okviru takmicenja, odrzava se i II memorijalni kup Stevana Dragojevica, u cast doajena kraljevackog maketarstva i osnivaca maketarskog kluba "Spiner". U okviru ovog kupa mogu ucestvovati sve makete bojene cetkicom.


Za prvoplasirane u kategorijama seniora u aviomaketarstvu predvidjene su nagrade u vidu maketa. Makete pripdaju svoj trojici prvoplasiranih aviomaketarima u kategorijama juniori i kadeti.

Nagradne makete smo predvideli i za svu trojicu prvoplasiranih u kategorijama II Dornier kup i Memorijal Stevana Dragojevica.

Kotizacija po takmicaru je 400.00 dinara.
Kadeti i pioniri ne placaju kotizaciju.
Mesto na maketasrkom buvljaku je 1000.00 dinara.
Taksa za ulozenu zalbu je 2000.00 dinara, u slucaju povoljnog resavanja, novac se vraca takmicaru!
Za sve ucesnike organizovan je rucak.

Sudije ce biti odre|ene u neposrednom kontaktu,  a sa liste koja je dogovorena na Skupstini MSS, i takmicari ce sa imenima biti
blagovremeno obavesteni.



DOBRODOSLI

Suhoj

Jel ima neko mozda mapu Kraljeva, pa ako ga ne mrzi da ucrta na mapi gde je dom vojske....
Hvala unapred :)

stefa

Ma,treba samo znati kako doci do Kraljeva,tamo nekoga pitas gde je...

Sandman

brzojav iz Kraljeva od Airbambyja:

Profa osvojio 4 medalje, Bamby 2, Deki Rankov i Aca Tumbin josh gomilu... :)

svaka chast momci i sve chestitke! ;)
'oce li kola izdrzati toliku gomilu gvozdja do kuce? :D

kako mi je Profa javio, Bamby je uslikao makete na takmichenju, tako da chekamo njegov foto-izveshtaj ovaj put ;)

Goran A.

Ajmo!!!!! Brzo!!! Nis je blizi, procenjujem da ce prve slike sa meseca stici upravo od nislija. Imamo li mi ovde kraljevcane? Ako imamo, sram ih bilo, ocekivao sam to u ril tajmu. 18:56 a slika jos nema >:(. Za kaznu svi da urade po jos jednu maketu do kraja meseca i da ih okace. Sandmane, packe!!!!!!!

Dada

Bravo Bambikaaaaaaaaaaa!!! Cestitke i svim ostalim osvajacima!

milten

Quote from: AG02 on 11-10-2008, 18:58:39
Ajmo!!!!! Brzo!!! Nis je blizi, procenjujem da ce prve slike sa meseca stici upravo od nislija.

Nesto nisam obavesten da je neko od Nislija uopste bio:)
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

milanco

ja nisam isao ali cekam slike ;D
neka su sa sracom medalje :)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

airbamby

Quote from: milten on 11-10-2008, 19:16:37
Nesto nisam obavesten da je neko od Nislija uopste bio:)

Hehe Bio Bata Pekar i znas li sta je pazario...imas pravo tri puta da pogadjas  >:D
Evo u toku noci kacim slike samo da ih skockam za PB ;)
Hvala na cestitkama  ;)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

stefa

Ja sam osvojio zlatka,ali dobro,nije ni bila neka konkurencija! :D ;)