Drakinii Me 262 X-Files projekti

Previous topic - Next topic

milten

Sta da kazem osim...
... i da sam i sam pod uticajem Drakinih konverzija uspeo da zavrsim jedno 3-4 komada slicnih 262-ki...
... i upropastio jos toliko
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

Gusha

Ja ga teram da napravimo jednu brosuru ovih X aviona.Da opisemo svaki i naravno kvalitetne fotke u cetiri polozaja.Ako budem dovoljno dosadan, mislim dsa cemo da odradim stvar.Vecina ovih aviona je bila samo u nekim skicama, zabeleskama, i namerama.Ali bi ofarbani i zavrseni predstavljali impozantnu zbirku, koja mozda nebi bila nezanimljiva proizvodjacima maketa...kao reper za izradu...

PELE

Svaka cast Gushi i AG02!!! :o  :o  :o
Odlicno radite makete, nemam reci...........
Ocekujem jos slika u radu..........



Pozdrav! ;)

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Sandman

danas se Tripku i meni ukazala prilika da uzivo vidimo Drakinu kolekciju 262-ki... tj.. hm.. deo nje :D

pa evo exkluzivno za chlanove MK 40-ak komada Me-262 u radu... ima ih josh 30-ak... +50ak nezapochetih!  :o

jednostavno.. ovo treba uzivo videti da bi se poverovalo ;) ZIVELI!



Pozz iz Nish ;)
S.

menestenasli

 :o :o
MA FOTOMONTAZA  ;D

Vise 262 nego sto ja imam uradjenih maketa!!
Covek mnogo dobro radi + svaka cast za koriscenje prostora  ;D


milten

HEHEHE
nije fotomontaza ;D Sto Ninoslav napravi, to ne moze da se fotomontira...
Ja ove 262-ke gledam odavno ( od 93` mislim ) pa mi nije nista neobicno...
Niste videli ostale konverzije ... 
Ono sto kod njega vidite ne moze da se vidi nigde drugde :o
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

mutayu

Ovo ne postoji! ;D
A ima li neki zavrsen?

Goran A.

Sada samo da zasuce rukave i da ih zavrsava!

drakii

Ima i nekoliko zavrsenih, bice ih uskoro . . . . jos, nisam hteo da preterujem ( ! ) pred gostima, bas me obadovase Srle i Tripko sa danjasnom posetom, iako sam se i bavio fotografijok , ne trosim fotomontaze, vecina, osim tri kom su prototipovi, ili pred realizacijom sa planovima, dva su ideje, jedan je pomisao ing. Aleksandera Wolke iz Augsburga, onaj  cetvoromotorac.Sakuplao ja podatke o ovom Dusenjegeru jos od gimnazije, oko 35 god. imam mnogo skica i projekcija, a imam i svoje planove sbbkbb ( WHAT IFF- NA SRPSKI BRE ), sta bi bilo kad bi bilo, ali otom potom, nadam se da cu da dozivim da Tamiya izbaci 1/72 262 ili slicna firma, Academu je tako - tako, Revellov je nazalost dekalupiran, ali moze da prodje uz malo vise truda, a Gusha me tera da casopisiramo 262, najverovatnije cemo to i da realizujemo,malo mi trba vremena jos da se povratim finans. jer sam bio totalno riknuo, ali svice polako. a Banetu cu posebno da odgovorim, odnosno da ga dokorigujem, covek je isuvise OK , ali lapsusira pod ushicenjem. Ostale pozdravljam i imam dosta literature, mahom Poljske i Ceske, a Justo Mirandu ne uzimam za ozbiljno.Uskoro fotke i zgotovljeni 262, malo bolji !

drakii

'te gi mizi pa !molba: ima li neko wr nr za Me 262 A 1 A/U 1, SA 2 od 20 mm, 2 + 2 0d 30 mm, kao i bojenje.  U vezi ineresovanja za broj proizvedenih i isporucenih 262, kao i broj nezavrsenih ili unistenih u proizvodnim pogonima sa svim prototipovima je koliko sam uspeo da saznam 3.376 kom, a ne kako soji kod William Greema i dugih, ja se cvrsto resio da napravim sve prototipove, avione poznatih asova i projekte, kao i moguce projekte.