MiG-21bis Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

izgleda dobro ali imam jednu primedbu.zasto si zamaskirao celi canopy kad moras da ofarbas i periskop u boju aviona?

GBU-10

Ajde pele mozes ti jos bolje.

PELE

Malo se radilo na ovome cudu........... ;D ;D ;D
Detaljisao sam malo pito-cev, jer je ova Zvezdina netacna........  ;D, stajni trap takodje.........
Vazdusna kocnica za sada deluje ok, jer je bila u bukvalno katastrofalnom stanju....... :-X
Krila mozda deluju izgrebano i neravno, ali sam ih dobro ismirglao i ispolirao, tako da nema brige.......... ;)
Evo slika:





Ovoj maketi cu posvetiti malo vise paznje za vreme vikenda...
Toliko za sada od mene.

Predlozi su dobrodosli, kao i kritike. ;)


Pozdrav! ;)
Nenad

stefa

Lepo izgleda,aliii...Tockove lepi posle farbanja.Bice ti lakse da obarbas i miga i detalje na tockovima i avionu...

PELE

@stefa: Znam, ali su tockovi lepljeni super lepkom......... ;D
To cu resiti tako sto su tockove farbati veoma razredjenom crnom akrilnom farbom, zato sto razredjena boja(pogotovo akrilna) "klizi" po rubovima plastike. ;)



Pozz

oddball

Мој глас иде ка двобојној зеленој вијетнамској шеми.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

PELE

Quote from: oddball on 23-10-2008, 22:36:00
Мој глас иде ка двобојној зеленој вијетнамској шеми.

Najverovatnije ce tako biti ofarban..........
Samo nemam odgovarajuce ev.brojeve............ :-X :-X :-X

GBU-10

Lepo ti ide,ali bato mnogo si spor,
daj ubrzaj i nerazvlaci vec prave slike
konacno kaci.Poz

Dada

NE ZURIIII!!! Lepo lagano i bice mnogo bolji rezultat... Ne broji se kvantitet vec kvalitet.

PELE

Necu da zurim, normalno! :)
Hocu da ga lepo uradim.
A i nemam bas nesto vremena za makete.............



Pozdrav! ;)

drakii

Lepo, hvala na informaciji za uklanjanje viska kita, ali nece svaki kit, samo da ti kazem kao matori maketar, ne propustaj priliku ,pa makar i pola sata da radis maketu, ima se sve manje vremena, a kada se penzionises, badava ti vreme, dioptrija napreduje. pozdrav iz Nis