Karl Morser 1/72

Previous topic - Next topic

3EMYH

Evo jos jednog 'topceta'. Maketa je Hobby Boss, polako ali sigurno HB postaje moj omiljeni proizvodjac, mada mi je u 72-ci ostala jos samo lokomotiva i mutnitonsleper (ili kako se vec tacno zove).
Mislio sam da je nosim na takmicenje u nedelju, pa bi bilo lepo ako imate neke sugestije sta bi trebalo da popravim do tad.









Pozdrav

Hawkeye

Zemunac maketa izgleda mocno k'o i sam top.Svaka cast majstore!  :o :o :o

'Уживај младићу за младости своје!'

medico

uh 'de me nadje ...ja ga imam u 1/35 ....od Trumpetera .
Sta meni fali ...laki do umereni dry brush svetlije sivom , smanji dozivljaj sa srebrnom ( ako je srebrna nisam bas siguran jer su neke fotke malo tamnije ) ima dosta nitni koje su savrsene za kombinaciju wash-drybrush , naj ostrije ivice odradi tu i tamo ...sa garfitnom olovkom B , dodaj i efekat slivanja rdje opet samo ponegde sa svih tih silnih zakivaka .

Trutek

Lijepo, bas mi se svida, vidim da si radio Evu od predlozenih...ja imam doma istu Morsera u 72ci samo od hasegawe sa onim nosacima za tracnice...kada dodu bolja vremena piknut cu PE setove za njega i udri misko...mogu reci da je ispalo ovo tvoje super...sad me sve vise vuce da zapocnem i ja svoga...

Boki

Wow, baš je "topče" :D
Jako lepo odrađeno. Sviđa mi se kako si uradio ogradu.
Inače, slažem se sa medicom.
Možda i malo (ali vrlo malo) prljavštine i prašine po površinama po kojima posada često gazi. Čisto da bi bilo u skladu sa ogradom. ;)

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Hawkeye

Jel ovo topce "krstila" Eva Braun  ;D ;D ;D ?

'Уживај младићу за младости своје!'

Messerschmitt

Јако лепо јако лепо јако лепо ;D

Aki

Lepo izgleda.Mogao si tu i tamo chipping da uradis,i slivanje rdje...