masters of miniatures 09

Previous topic - Next topic

modellius

necemo se vozati ovaj put do ranca, kotlic na licu mesta! :cheers to je ta lokacija, prekoputa je osnovna skola
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

modellius

tacno, to je taj put ako dolazite starim putem ( becej, mol, ada itd ), a ako dolazite sa auto-puta onda samo pravo, to je ulica koja vodi ka mostu
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

modellius

trebalo bi, poljaci, slovaci, ukrajinci i madjari naravno
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Profa

Za Pančevce i Beograđane, radi uštede na auto-putu i ugodne izletničke vožnje kroz ravni Banat, preporučujem rutu Zrenjanin - Melenci - Novi Bečej - Bečej pa dalje k'o od Novoga Sada...
Bogu fala što sam Lala! :)

modellius

Evo i liste sudija, napokon, jurnjave oko organizacije preko glave, pa malo kasnimo, ali se nadamo da nam je oprosteno..... :zvizduc

Saša Vranić
Aleksandar Stojanović
Zoran Jakovljević
Darko Mladenović
Viktor Kozlik
Katona István - Madjarska
Szabó Péter Ferenc - Madjarska
Magó Károly - Madjarska
Bogno Štefan – Slovačka

naravno moguće su izmene na licu mesta ukoliko neko ne dodje ili iz nekog razloga ne može da sudi

e da, i mala dopuna programa, u 17.00 VITEŠKE IGRE
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

3EMYH

#20
Evo kako je bilo u Senti. I pored zatvorenog mosta u Beski i trke biciklista kroz Sentu, uspeh da stignem u (bukvalno) minut do dvanaest.
I nisam se pokajao.
Lokacija mi se mnogo svidela, obozavam vojvodjanska dvorista. Pasuljiska jos bolja. :) Viteske igre su bile vrlo interesantne i ubedljive (u par navrata sam pomislio da ce da se zavrsi u lokvi krvi) :)
Sve pohvale organizatoru i vidimo se i sledece godine obavezno (necu kasniti, obecavam).
Evo i 'par' slika


pekar

Joj što nam je lep organizator !!!! Žalim što nisam bio ali viša sila šta se može. ALI iduće godine eto mene. Neću da obećavam ali sigurno se vidimo. 100% !!!Koliko vidim bilo je super a i sam boravak u Senti je opuštajući.  :caooo
IL-76

Zokinho

uh uh kako je lepo kad vidim da je neko okacio sliku moje Gvozdike :);)

sve pohvale za organizaciju i pasulj je za 5!, naravno i viteske borbe odlicne...

tenk

sta reci!organizacija na nivou,ljudi nasmejani gostoprimstvo bez premca(pasulj je za 11 :cheers )bila gomila,ljudi oni sto su se mlatili ko ziv ko mrtav,tukli su se do iznemoglosti sekirama i to pravim!!!takmicenje savrseno, prelep izlozbeni deo kao i takmicarski,gomila novih maketa...kraljevcani i hitna pomoc :naughty zal za detinjstvom i izlozbom lego kockica...rakija kao mleko,tisa kao tepsija...ma prelepo! :god  icicemo opet...sigurno!donesosmo i neke medalje,ali ko mari za to vazno je da smo se super proveli i druzili :super 
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Kosta1983

Quote from: tenk on 20-09-2009, 17:42:22
sta reci!organizacija na nivou,ljudi nasmejani gostoprimstvo bez premca(pasulj je za 11 :cheers )bila gomila,ljudi oni sto su se mlatili ko ziv ko mrtav,tukli su se do iznemoglosti sekirama i to pravim!!!takmicenje savrseno, prelep izlozbeni deo kao i takmicarski,gomila novih maketa...kraljevcani i hitna pomoc :naughty zal za detinjstvom i izlozbom lego kockica...rakija kao mleko,tisa kao tepsija...ma prelepo! :god  icicemo opet...sigurno!donesosmo i neke medalje,ali ko mari za to vazno je da smo se super proveli i druzili :super 

hé hé hé, pa nisam bio samo uzivo tu, ali sam ucestvovao sa maketama (hvala Nebojsi)  :pilot :lol :hahaha :cheers
pozdrav,
Aleksandar

nesha

Crkoh sto nisam mogao da dodjem licno :'( Prokleti posao i subotom... >:(

Dajte ljudi jos slika i neka neko (Dejaneee...) okaci rang liste...ovako mi koji nismo imali srecu da dodjemo nenamo pojma ko je sta uradio  :)

airbamby

Evo fotki Nesho spec za tebe  :cheers


















Odlican provod, po prvi put sam bio u Senti i iskreno vise necu propustati...
Svaka cast organizatorima zaista su se potrudili  :pilot
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

voja

Lep provod kao i uvek. Stimung, druzenje, ambijent, . . . za cistu desetku.
Senta je definitivni mesto koje nikako ne moze da omane.
Bravo za organizatora. I ovog puta se pokazao kao pravi domacin bas kao i svih prethodnih godina.

.

modellius

E sad, nakon malo odmora ( poslednji gosti otisli u nedelju uvece...), i post - organizator takmicenja - traume  ;D, prvo javljanje. Hvala svima sto su dosli, bez obzira sto mi nismo " napucani " kao neki, nadam se da je svima bilo lepo i opustajuce, te se nadamo da cemo se videti sledece godine opet, da se druzimo i salimo :cheers :cheers :cheers.  'ajmo sad malo suve materije ;D, bilo je oko 130 takmicarskih radova iz zemlje i inostranstva i pedesetak izlozbenih radova.  Osim maketara u izlozbenom delu su bili i radovi " LEGO fan klub" Senta, koji su privukli dosta paznje, a program su zacinile i viteske igre u organizaciji udruzenja za ocuvanje srednjevekovnih kultura " Longinus " iz Sente. Rang lista ce bit ove nedelje, samo da dodje red na sredjivanje papirizacije, hvala na razumevanju i strpljenju. Pozdrav
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Kosta1983

Quote from: Wittmann on 22-09-2009, 22:29:15
E sad, nakon malo odmora ( poslednji gosti otisli u nedelju uvece...), i post - organizator takmicenja - traume  ;D, prvo javljanje. Hvala svima sto su dosli, bez obzira sto mi nismo " napucani " kao neki, nadam se da je svima bilo lepo i opustajuce, te se nadamo da cemo se videti sledece godine opet, da se druzimo i salimo :cheers :cheers :cheers.  'ajmo sad malo suve materije ;D, bilo je oko 130 takmicarskih radova iz zemlje i inostranstva i pedesetak izlozbenih radova.  Osim maketara u izlozbenom delu su bili i radovi " LEGO fan klub" Senta, koji su privukli dosta paznje, a program su zacinile i viteske igre u organizaciji udruzenja za ocuvanje srednjevekovnih kultura " Longinus " iz Sente. Rang lista ce bit ove nedelje, samo da dodje red na sredjivanje papirizacije, hvala na razumevanju i strpljenju. Pozdrav

Pozdrav Wittman,

Jel ces mozda staviti kategorije da vidimo ko je sta dobijo, neki generalni plasman?

AK :pilot :rtfm