F-5E 1:72 italeri

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo nesto slicno na ovome



dragan_mig31

f-5 je dobio pesok boju.kasnije cu da ofarbam i ostatak od kamufalzu

Dada

Draganche hits again :) Samo napred drugar, lepo te je videti ponovo u akciji! :)

dragan_mig31

malo sam zeznuo kumuflazu.ali sutra cu da prespricam gde fali zelena :)


Miljan

Majstor postao si odlichan u ovim restauracijama.Pretpostavljam da su dekali od Hi-Decal Line-a.
Samo napred,odlicno ti ide.
P.S.Hmmmm moracu i ja ove 10/0 cetkice da kupujem pa da ucrtavam brojeve u 1/320 ;D

dragan_mig31

hvala puno na lepe reci :) dekale nisu HDL nego superscale...


dragan_mig31

#22
danas sam totalno spizdeo sa ovu maketu.morao sam da prefabam motore jer je mat lak mesan sa nitrom nagrizao boju.ovaj vtori put ne svidja mi se rezultat ali nisam hteo da se vise zaj*****m sa ovu maketu i tako sam odlucio da maketu privedem do kraja.ostaje jos naoruzanje i gotvo je





Dada

Nema komenta, osim exelentooo :) Svidja mi se kako si izvukao i ovu restauraciju, izgleda kao na onim slikama koje smo komentarisali. Vedering na donjakama je super ispao, wash pedantan, ma cooool! :D

dragan_mig31

Quote from: Dusan Lekic on 25-12-2008, 15:40:44
Dragane nije loshe ispao, ali ipak mislim da si mogao malo bolje da odradish shemu kao npr. F-16...

Pozdrav!

Dusan.


radio sam je sa novi AB,nisam naviknut na rad sa doubleaction AB.sledeca bice bolje :)

Raw_Shooter

Very nice camo; I love it  ;) ;) ;) Perfect "cutting" between the camo colors !!! 8) 8)