1:72 mig-23 bn

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovo je moja sledeca maketa.radi se o academy 1:72 mig-27 sa usisnike od mig-23.kokpit sam napravio u samoizgradnju i sediste dolazi od jedan mig-21 bis od zvezde.nisam hteo da ubacim resinsko jer ionako cu da zatvorim kokpit pa to nece da se puno vidi.bice ofarban u boje irackog RV-a.



Sandman

here we go again! :D stigo brash - nastavljamo sa majstorijama iz MK ;) :D

Draganche, jel ovo josh jedna restaturacia u pitanju ili si ovo pocheo od nule ali kachish slike vec sklopljenog trupa?  ::)

PELE

Veoma lep pocetak!

Jedva cekam nastavak.




Pozdrav!

Hawkeye

Odlican izbor,najzad nesto sto se ne vidja svaki dan!!!

'Уживај младићу за младости своје!'

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 29-12-2008, 08:24:44
here we go again! :D stigo brash - nastavljamo sa majstorijama iz MK ;) :D

Draganche, jel ovo josh jedna restaturacia u pitanju ili si ovo pocheo od nule ali kachish slike vec sklopljenog trupa?  ::)

ovo je opet restauracija.ostaje mi jos ovo,jedan hellerov viggen i c-47 :)

Sandman

e super... jedva chekam da se bacish na Viggena zbog one kompleksne kamuflaze ;)

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 29-12-2008, 10:58:12
e super... jedva chekam da se bacish na Viggena zbog one kompleksne kamuflaze ;)


ma urezao sam ga 80% ali smorio sam se jako jer je plastika jeko losa.oko kamuflaze jos neznam sta cu da radim jer je jako kompleksna.razmisljam kako da je uradim ali volio bi da cujem vasa mislenja.ja sam mislio da shemu farbanja da povecam na fotokopir u razmer 1:72 i da secem sablone od trake pa da tako maskiram....

Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 29-12-2008, 11:19:59
ja sam mislio da shemu farbanja da povecam na fotokopir u razmer 1:72 i da secem sablone od trake pa da tako maskiram....

tako nekako bih i ja radio, ali ajd da ne idemo u offtopic sad na tu temu - o tome cemo kad zavrshish ovog MiG-a ;)

shta je sledece ovde na redu? :)

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 29-12-2008, 11:25:23
Quote from: dragan_mig31 on 29-12-2008, 11:19:59
ja sam mislio da shemu farbanja da povecam na fotokopir u razmer 1:72 i da secem sablone od trake pa da tako maskiram....

tako nekako bih i ja radio, ali ajd da ne idemo u offtopic sad na tu temu - o tome cemo kad zavrshish ovog MiG-a ;)

shta je sledece ovde na redu? :)

sledece je da popunim onaj prostor iznad usisnike koji je jako loso izveden.popunio sam sa plastiku i kit pa kad se kit osusi ima da sve osmirglam i da prerezem izgubljenje panele...

Sandman

a od chega si iskoristio radom? poshto si napisao da je maketa MiG-27 a ovo je kako vidim vec nos od 23ke?

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 29-12-2008, 12:22:57
a od chega si iskoristio radom? poshto si napisao da je maketa MiG-27 a ovo je kako vidim vec nos od 23ke?

radom je od mig-27.maketa je academy mig-27 + usisnike od mig-23.mozda ti krivo izgleda na fotke ali to je mig-27 radom od prve verzije kao sto dolazi u acedemy maketu...

Sandman

aaa. nadjoh sad na netu... 23BN je zapravo isti avion samo sa nosnim delom kao kod 27? prve verzije 23ke sa ovakvim nosem...

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 29-12-2008, 12:32:47
aaa. nadjoh sad na netu... 23BN je zapravo isti avion samo sa nosnim delom kao kod 27? prve verzije 23ke sa ovakvim nosem...

mig-23 bn je ustvari mig-27 sa usisnike ko na mig-23,pre nego sto izasao mig-27...

dragan_mig31

gotov je i spreman za farbanje


PELE

Veoma lepo izgleda za sada!

Jedva cekam farbanje.

Nego, malo mi je cudan ovaj canopy...........tako mi se cini.........




Pozdrav!