Mosonmagyarovar 2009

Previous topic - Next topic

drazen

Bravo, bravo majstori  :cheers :super

Kerber

Jos nikad do sad ne uzesmo toliko medalja !
Alal vera majstori !

Cestitke od sveg srca za osvojene medalje !

djnik

Svaka cast. Nisam ni sumnjao u nasu ekipu! :)

modellius

Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

stefa

Hvala hvala i svaka cast!!!!!!  8) ;D

Takmicenje nikad bolje video,a berza je bila ko super market....  :cheers

SALE

Moson je keva od takmicenja! A za sve koji su osvojili medalje... :bravo :god :cheers...BRAVO!!!!!!!!!!!!! Aki, medico, jedno posebno BRAVO za vas!!! Svaka cast momci! Ulepasli ste mi dan!

Eraser

Bravo svaka cast svima na osvojenim medaljama!!!

milanco

Nebi bilo lose da se otvori topic sa nagradjenim maketama jer za neku godinu kada se malo vise popuni bice to lep dokumenat o ucescu ljudi sa ovog foruma u Mosonu, a i svi cemo moci d auzivamo u nagradjenim modelima :)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Gusha

Neka vam je alal majstori!

Sandman

sve chestitke nashim maketarima na uspehu na MMC2009! ;)  :cheers

za podmladak nisam javio rezultate jer sam i ove rezultate za Medica i Vladu dobio putem SMS-a - mi smo iz Moshona krenuli pre proglashenja rezultata, a razlog za raniji polazak cete videti narednih dana ;)

inache, kao i uvek Moshon je zadrzao visok nivo kvaliteta radova, kao i berze.

kako mi organizatori rekoshe u subotu, bilo je prijavljeno negde oko 1400 maketa....

ovaj put je bilo chini mi se mnogo manje maketa aviona u manjim razmerama, a i generalno vozila i diorame su brojchano prednjachile.... civilna vozila su ovog puta bila bolje zastupljena i bilo je lepih radova za videti!

sve u svemu, posle treceg gostovanja u Moshonu, moram priznati da je boravak tamo maltene kao kod kuce :D

slike od Maketallica shestorke  :mjetal slede narednih dana, dok se saberemo sa utiscima - mi smo tek kasno nocas stigli u Beograd tako da... samo malo strpljenja, verujem da cete biti zadovoljni slikama koje vam pripremamo ;)

anki

Cestitke svim maketarskim generacijama za vrhunske rezultate.

BRAVO!

Hartmann

Eeee....stvarno je bilo ludo i ove godine! Zezancija na nivou, narocito od strane MomchA i Chernyja koje su hotelijeri i gosti "upoznali" po gromoglasnom smehu, a nas po hrkanju   :hahaha! Mosson, Bec i Minhen su bili pun pogodak ove godine i duuuuugoooo ce mi ostati ovo putesetvije u secanju. Sandman je sve ostalo rekao.

Cestitam nasim drugarima, koji su takodje bili, na osvojenim nagradama. Nase slike mozete videti na drugom topiku.
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Hartmann

A ovo je moj "ulov" iz Mossona  :super :

''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

djnik