Revell Jagdpanzer IV 1/76

Previous topic - Next topic

3EMYH

Evo jedan 'malecni' ubica tenkova.









Uz njega se dobija i mini dioramica sa nekom rusevinom, tako da ako ikad odradim i nju postavicu ga i tako.
Za sad evo kako izgleda samo tenk.

djos & filip

Bas lep tenkic.
Stvarno mi se svidja kako si uradio kamuflazu. Jedino, licno bi mu dodao malko vise wash-a cisto da se istaknu detalji. Sve ostalo mi se cini  :o
A da, da li mi se ucini ili na cevki sa bocne strane (desne) imas neki visak ili farbe ili plastike, bas upade na slici u oci. Mozda me samo vid vara  ;)

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Hawkeye

Hoce li ovo da ide na neku dioramu  :D ?

'Уживај младићу за младости своје!'

Messerschmitt

Ау супер си урадио овог малишу!!! :Dсвиђа ми се како си урадио камуфлажу!!! :D
све је ок,али мислим да си га требао мало више испрљати и матирати...! D:)
Шта се са њим још добије у кутији?Фигурице...?колико шема фарбања има у саставници?

3EMYH

#4
@djos & filip - wash mu nisam ni radio jer nikako da kupim uljane boje, samo sam ga drybrushovao, mada bih mogao vec jednom i to da obavim, s obzirom da mi se Rasko i ona druga radnja nalaze na 5 minuta od posla. :) sto se tice tog viska nisam ga ni primetio dok mi nisi skrenuo paznju, 'uzivo' sam ga jedva pronasao. posto je tenk 8cm+3.5cm cev.
@Messerschmitt - u dobija se jos i jedna figurica vojnika koji puca u neorijatelja kao i mala dioramica. Date su 2 seme farbanja Rusija '44 i Ruhr '45.
evo na revelovom sajtu
http://www.revell.de/en/products/model_kits/model_kits/military_figures/?id=204&KOKANR=01&KOSCHL=07&KGSCHL=02&L=1&page=2&sort=0&nc=1&searchactive=&q=&SWO=&ARMAS4=&PHPSESSID=fd7711415b56bc9fd16eeb373d55fd8a&KZSLPG=0701&offset=15&cmd=show&ARARTN=03230&sp=1

Messerschmitt

Хвала :D
ма уради му и ту подлогу,изгледаће много боље!!! ;)

3EMYH

Trenutno je u procesu izrade i podloga, bice jednom i ona :)

3EMYH

Evo i 'dioramice'.









Konacno sam uzeo uljane boje, pa sam se ovde igrao sa washem na vratima. Trenutno ovako sijaju posto ih jos nisam matirao. Ali posto ne znam kad cu to uraditi, evo mog prvog washa na ocenjivanju. :)

Messerschmitt

Вау јако је добра!Нисам знао да је тако живописна...
Што се 'ваша' тиче,мислим да би требао бити мало јачи...  :P
Виш' да је овако лепше ;)