Suchoj Su-22M4 1/48 KP

Previous topic - Next topic

vlajko&marko

Evo nesto sto pokusavam da zavrsim vec par godina . Sastavio sam ga pre par godina i ofarbao pre par godona i od tad nista do pre par meseci . Od do dodataka sa ubacio sdiste i nesto ecereja oko poklopca kabine (zaboravi sam proizvodjaca). I
narano ja nebi bio ja da nisam izgubio nogu prednjeg stajnog trapa ,tako da ce jos dugo ostati ''PROJEKAT U RADU'' :headbang











vlajko&marko

Evo ga do kraja ali bez prednjeg tocka . Pprljanje sam uradio crnom tenperom bez lakiranja direktno na boje 

















oddball

Stara je to maketa ali lepo si je doveo do kraja. Moja zamerak stoji na poklopcu kabine iliti kanopiju, to bi valjalo srediti jos malo ziletom posto se boja verovatno dosta stvrdla. I delak oznake gardijskog puka bi trebao biti napred a ne na repu.
Prljanje je dobro proslo ali svakako prelakiraj jer lak stiti dekale izmedju ostalog.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

ubermagog

Meni izgleda da je ta maketa u originalu od firme Pantera, ali je pakuje nekoliko firmi. Eno je ovde na forumu pod Smerovom etiketom, ima je kod ZTS-a, itd.

Potraži firme i piši im da ti pošalju deo koji ti fali. Meni je Smer pre par godina poslao neke delove...

airbamby

Quote from: Airsuba on 07-11-2009, 16:16:18
Meni izgleda da je ta maketa u originalu od firme Pantera, ali je pakuje nekoliko firmi. Eno je ovde na forumu pod Smerovom etiketom, ima je kod ZTS-a, itd.

Subo ovde je u pitanju 1/48, Smer je 1/72.
Ako se ne varam KP eventualno OEZ su jedini pakovali Su-22 u 1/48.
Kopro ponovo postoji kao firma pa probaj kod njih za deo.

Sve u svemu ovo je jako lepa maketa i relativno retka, odlicno izgleda za sada mada se ne mogu oteti utisku da te ovde cetkica i nije tako dobro slusala.
Samo napred  0:)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

vlajko&marko

Trebace vremena da se vratim u rutinu Ima tu jos par sitnica da se porave ipak pauza ostavla traga

oddball

opusteno, kazes da si ga radio pre nekoliko godina. tada si verovatno imao mnogo manje iskustva, strpljenja, boje, alata...
uvek mozes da ga potopis u muskulo i da ga prefarbas ispocetka. Dragance vo Makedonija je gomilu svojih maketa restaurirao.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!