Kraj serije ... Poslednji Hellcat (Mk. I)

Previous topic - Next topic

lord sir giga

#15
Evo i slike

Sastavnica iz kutije za makete F6F-3 i F6F-5 koje se mogu napraviti.
Uzivaj mislim da ce Papirkolor ili M-Hobby imati uskoro novog kupca za ovu maketu, pod uslovom da je IN STOCK

Zoki969

#16
Quote from: lord sir giga on 07-03-2009, 19:39:35
Evo i slike

Sastavnica iz kutije za makete F6F-3 i F6F-5 koje se mogu napraviti.
Uzivaj mislim da ce Papirkolor ili M-Hobby imati uskoro novog kupca za ovu maketu, pod uslovom da je IN STOCK

Izgleda da  ovo nije ono sto sam mislio ... Airfix je svojevremeno prepakovao ARIIevog Hellcata u 1/48 ... Da li je ovo uopste 1/48 ?
A, koliko vidim, mehanizma za preklapanje uopste i nema, tako da mislim da (bez ozbiljnijih dorada) ne treba ni raditi tako  :(

lord sir giga

AIRFIX F6F Hellcat 1/72
Izvini sto nisam stavio razmeru. Ia ko nema sve delove za preklop krila, moras priznati da je maketa lepa.
Plastika je Plave boje jako lepo odradjena.

Goran A.

Jako lepa serija. Divim se entuzijazmu u radu sa serijama u 1/48, pogotovo sto znamo koliko treba vremena i strpljenja za svaku posebno. Nema pada kvaliteta obzirom na kolicinu. Gledajuci tvoje Mustange i jos par radova koje sam video predvidjam da ce tvoja kolekcija u nekoj buducnosti postati jedna od najinteresantnijih u drzavi. Nadam se da ce biti jos bolje.

djos & filip

Sta reci sem....ovo je bilo stvarno SJAJNO.

Retko lepi radovi, i neobicno je videti isti avion u toliko varijanti na okupu.
SVAKA CAST.

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Kerber

"macke" u pidzamama....hehe
Lepe, nema sta da se doda vise (da se ne uobrazis  :D), haha

Zoki, impozantna kolicina lepih detalja na jednom mestu. Sve mi se tu dopalo, a cela storija ili serija je sad zokruzena.
Sta nam sad spemas kao iznenadjenje?

Zoki969

Quote from: Kerber on 08-03-2009, 12:04:45
"macke" u pidzamama....hehe
Lepe, nema sta da se doda vise (da se ne uobrazis  :D), haha

Zoki, impozantna kolicina lepih detalja na jednom mestu. Sve mi se tu dopalo, a cela storija ili serija je sad zokruzena.
Sta nam sad spemas kao iznenadjenje?

Nema tu iznenadjenja  ;D ;D ;D
Spomenuh ranije da sam se bacio na jedan od mojih omiljenih aviona ... Curtiss P-40 ... 1xF, 1xL, 2xE i 2xK ... Ali, o tome cemo kada dodje vreme  ;)