Mig-21 F-13 JRV 1/72 Revell

Previous topic - Next topic

GBU-10

E sad je vec kako treba,ove bolje slike to govore.

djnik

Bas lepo, nemam primedbi sto se tice makete. Sledeci put kad slikas pokusaj da uhvatis ceo avion sa belom pozadinom u kadar a ne ovako da se vidi ivica papira.

UrbanKnight

#17
Dobro Djink, dobro...  :D evo i danas slikah par slika, sta sad bas ovih dana naslo da bude oblacno u Nisu?




Necu vise da ga slikam, smorih se potpuno. :P
Covece ove SFRJ rondele su bas x-tra :)

@papa bear
Sledece sto radim, je restauracija jednog A-4... bice gotovo uskoro. Poz.  ;)

drakii

 Dva"eskec ti je dobar, dofarbaj mu detalje na trupu,    :super, pozdrav   :pilot

Kerber

Sad se lepse vidi.
Iskocili mu detalji... ;)

Dobar !

Sneni

Ovo je odlično. Sviđa mi se taj fazon s grafitom. :D :D :D
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Sandman

pomislio sam prvo da si dremelicom polirao ofarbanu maketu, jer finalni izgled jako podseca na tu tehniku...

lepo u svakom sluchaju... samo treba lagano raditi kako bi toniranje imalo smisla - tj. da se grafit nanosi na ista mesta na panelima - po sredini panela ili samo oko linija panela, zavisno od toga koji efekat senchenja zeli da se postigne...

bravo, ajd sad dalje ;)

Nemsy_29

Au svaka cast...inace trazim dekale za MiG 21-f13 pa da radim istog  ;D

UrbanKnight

Lele Drakii koji jos detalji  :headbang , zalepio sam jos neki zeleni kvadratic (dekal) blizu izduva, i neki krug iza pitocevi...

@Sandman
Panele mozes direktno grafitnom olovkom  da ofarbas, pa posle da ispoliras. I tako ih toniras. Ali to mora bas nekom mekom grafitnom da ne bio ostetio boju. Videcemo, tehnika je jos u fazi ispitivanja... :P

@Nemsy
E, ti dekali vec duze vreme nema da se kupe, ne znam sto ih ne nastampaju ponovo. Za sada ostaje da se pazari dekal papir, ili da zajmis od nekog...