G-4 SUPERGALEB 1:72 yumo

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovo je maketa koja sam poceo da radim kao mala relaksacija i odmor od mig-19.kokpit sam napravio OOB.dodao sam samo rucice gasa i pojasevi.poklopec bice zatvoren tako da ovo nema da se puno vidi.ovaj supergaleb bice sa pepsike,najverovatno 23727.



Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

PELE

Oho, lep pocetak! ;)

Sedista mi se svidjaju mnogo, kokpit je odlican, nema sta.

Cekam nastavak.


Pozz

Dada

Pocelo je :) Lepo si uradio kokpit. Pazi kako mu namestas staklic, verovatno ces morati malo da gitujes uz hrbat... Mozda ovih dana bude i ono moje cudo gotovo :P

oddball

Лепо си почео. Пази само на поклопац кабине можда ћеш морати и да сецкаш и турпијаш у задњем делу да би могао да га уклопиш.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

danas sam zalepio krila i sam dodao top od medicinske igle....






drakii

Samo napred Dragane, koja ce da mu bude shema bojenja, ima toliko "nashih" shema, pre svega oznaka nacionalne pripadnosti...., pozdrav :bravo

oddball

Шта мислиш да урадиш Галеба у "What-if" ознакама македонског ратног ваздухопловства?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

ma milsio sam i za crnogorski i za makedonski what if(ovaj mi je u planu) ali ovaj ce da bude 23727 za vreme rata 1992-1995

Boki

Odličan početak. Samo napred.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

barbarossa

hehe, secam se ovog aerodroma, na njemu sam proveo bombardovanje,, mada cudni su mi malo ovi japanski supergalebovi... :hahaha :hahaha :hahaha

divvac

ahaha japanski galebovi....  :super :super
znaju japanci sta je najbolje!! mada moram cutati, jer sam ja na mog galeba stavio dekale sa miga 23!!  :think
:P :P :P
moram priznati da mi je zao sto nigde ne mogu naci galeba za kupiti.... mislim na yumo....  :mjetal
moja Prva turska

divvac

aaaaa.....
sine,hvala ti!!!!  :god :god :god :god
kad se zavrse praznici skoknucu do bgd. i M-HOBBY HERE I COME!!!!  :cheers
moja Prva turska

dragan_mig31

malo sam radio.spremen za farbanje



gasha

Sto si ga ovoliko gitovao? Zar su tolike rupe?