F-84 Thunderjet JRV 1/72

Previous topic - Next topic

gasha

Maketa Academy, mnogo lepo se uklapa i dosta je detaljna. Decali naravno Lift Here. Radicu kamuflaznu verziju LBA stacioniranu na Batajnici. Evo slika dosadasnjih radova.


Sandman

dobar pochetak..

kako si se snashao sa onim bochnim panelima ispod kokpita?
na Tripkovom primerku ove makete bilo je problema sa uklapanjem - bili su jako plitki u odnosu na trup pa je moralo dosta da se gituje?  :-\

PELE

Ovo ce biti zanimljivo! :)

Jedva cekam nastavak.



Pozz

gasha

@ Sandman  Tacno je da se ne uklapaju bash najbolje ta dva panela, ali nije tako drasticno, prikazacu slike kada predjem na sredjivanje tog dela. Bice potrebno malo gitovanja ali mislim da je to jedina slaba tacka ove makete. Ostalo je sve super.

Boki

Odličan početak. :super
Super si sredio pojaseve.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

tripko

Istu maketu radim ima tu dosta ra radi smirgla.
Meni smeta svaki deo koji strci ili treba da se gituje toga ovde ima, ali lepi detalji
i mislim da cu sledeci put nabavim tamiyu  :pilot

dragan_mig31

zakon.mene ovo isto ceka i to 2 komada.jedan planiram da bude ovaj





kojeg ces ti da radis?

djnik

Dragane je li postoji neka slika tog Tanderdzeta, bas zanimljiva shema.

djnik

AAa ok to je taj. Sad znam, onako na crno beloj fotki mi nije licio na ovog sa LH dekala.

Hawkeye

AAAA moracu i ja ovo da nabavim  :super  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

oddball

Дај напредак, ја управо меркам тог Академијевог да пазарим код Мицевског.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Gusha

Ne merkaj nego uzimaj, maketa je odlicna, imam jednog u kolekciji.Gaso, kokpit ti je odlican, narocito kaisevi!

gasha

E sad ste me sje..li. Uporedite color shemu sto je Dragance dao i ovu sa Lift Here. Isti broj aviona a drasticno se razlikuju. Koja je tacna? Bas taj sam hteo da radim.

Profa

Quote from: gasha on 28-04-2009, 09:30:50
Isti broj aviona a drasticno se razlikuju. Koja je tacna?

Gledajući sliku na 25oj strani gorepomenute knjige rekao bih da je Dragančetova šema tačna ::)
Bogu fala što sam Lala! :)

gasha

Slika koju pominjes je dosta mutna ali na nosu oviona vise lici na onu iz Lift Here.