SU-25 UB Makedonsko RV 1:72 KP

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

odlucio sam se da radim na ovu maketu jer ovi makedonski su-25 su mi jako dragi i zbog toga sto sem ja malo je ljudi koje uopste bi zeleli da ovo odrade u 1:72 il ibilo koju drugu razmeru.maketa je KP i kao sto gledam valdja je neki prepak od neku drugu cesku firmu a mislim da je MAQUETE.maekta nema bukvalno nikakve detalje zato sam spremio 2 resinska k-36 sedista i jako puno zivaca volje i strplenje da bi ostalo odradio u samoizgradnju.



drakii

Samoto napredot, svrshi go da bude em arno em ubavo, pozdrav :lol

Nemsy_29

Hmm sta da kezem...jedino Srecan rad  ;D

PELE

Bravo majstore, bice zanimljivo pratiti ovaj projekat!

Jedva cekam da pocnes sa kokpitom, sedista dobro izgledaju.

Maketa mi nekako deluje sastavljivo, valjda nece biti vecih problema... ;)



Pozz!

oddball

U pravu si Dragane, jako malo ljudi radi ovaj avion. Na ovom forumu ste PELE i ti izuzetak. Zvezdin si super uradio, ako i ovaj krenes sa istim entuzijazmom bice jako dobar. Kao, i u ostalom i Zvezdin sto si fenomenalno uradio. Ja sam kupio bio Revelov ali sam ga prosledio dalje razocaran greskama pa je mladji i strpljiviji maketar (poz PELE  ;)) krenuo sa vecom zeljom da ga uradi i dobro je poceo.Dok sam se ja smislio da kupim Zvezdin neko ga je vec pazario kod Micevskog. Medjutim, ukoliko mi se ukaze prilika da ga kupim i ja cu vam se pridruziti.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

PELE

@oddball : Mislim da Revell-ov Su-25 moze da se meri sa KP-om bez ikakvih problema ;D! Ljudi, bes'te od Revell-a jer nista ne valja. Pre neki dan sam isprskao Light Ghost Gray i ima jako dosta gresaka u gitovanju, tako da ga necu zavrsiti uskoro... :-\ Moram da nabavim Zvezdin Su-25, tacniji je i ima OK nos. Paneli su katastrofa, nisu uopste dobro urezani!



Pozz

dragan_mig31

danas sam malo radio na unutrasnost kokpita.napravio sam instrument table od stiren + dodao rucke i sine za gasa.sutra cu da doradim detalje na strane kokpita + palice i neke druge detalje u kokpitu.



Boki

Odlično napreduje. Baš si se izveštio u samogradnji kabine.
Imam Hobbycraft-ov Su-25 koji sam razmišljao da uradim sa makedonskim oznakama. Odakle ti oznake?

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

dragan_mig31

danas sam jos malo radio na kokpit.mislim da je 80% gotov.jos da dopravim HUD i jos neke sitnice i dobice wash i jos jedan drybrushing session :D






Boki isprintao sam oznake...

drazen

Dragane, za svaku pohvalu je vještina i brzina kojom praviš makete :god :super
Nema sumnje da će i ova, kao i sve do sada, biti odlična na kraju :bravo
Samo tako nastavi ;)


PELE

Mnogo si spor, brze to malo........... ;D

Shalim se, samo napred! Odlican je kokpit!

Jedva cekam farbanje.



Pozzz...

djos & filip

jedini komentar: majstorski!

Samo napred

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Dada

Munjo :) Uvek su mi zanimljive tvoje samogradnje. Uvek ispadnu uspesno spram mojih :)

dragan_mig31

nakon celodnevnog kasapenja,kitiranja i smirglanja ovo je rezultat.ostaje jos puno toga da doradim pre nego sto pocem sa urezivanje linije i nitne...