SU-25 UB Makedonsko RV 1:72 KP

Previous topic - Next topic

Kerber

Uh !
Sta je bre ovo?
Samogradnja iz plocica polistirena ili ...? >:D
Lele, koliko posla.
Pa Amodel je Tamygawa za ovo....
Strpljenje u glavu i smirglu u ruke...ispasce OK. Ti to mozes i umes.
Napred !

GBU-10

Svaka cast na ovako velikom poduhvatu i zivcima
kojih ja bas i nemam pa cu iz ovog vidjenog 100%
zaobici bilo koji model od KP pa i da su dzabe. :think

PELE

Super je, cepaj dalje...


Pozz

dragan_mig31

nakon nekliko dana smirglanja i ktiiranja jos nisam uspeo da dovedem maketu do zadovoljavajuce nivo.danas sam urezao panele i sam urezao nitne na neke delove aviona(ne vide se jer su jako male).ostaje da se kit zasusi ida ismirglam i prerezem deo gde se krila spajaju sa trup.




sezan

Uff!Imao si dosta da ga deljes,a?Samo cepaj,bice to dobra "makina"!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA


Dada

Lepo to ispade Draganche! Odlicna rabota iako si se napatio. :)
Reci mi samo na koji nacin tom brzinom prerezujes panele bez popravki i dodatnog gitovanja? :)

sezan

Bice lepotan,ne sumnjam!Meni je odavno ovaj jurisnik jedan od omiljenih i napokon ga videh u prodaji kod Milana i nestade brzinski ,a nije bio skup!Utesih se kupovinom Hasegawa -mig 27 Flogerom!Pozdrav
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA


sezan

Ala radis ove kamuflaze!I generalno brzina ti je kao da imas pokretnu traku!Ako ti ne bude tesko ,podeli sa nama kako si radio ovu kamuflazu!Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Ti obaras sve moguce i nemoguce rekorde sto se tice brzine!  :o

Kamuflaza je odlicna, svaka cast!

Cekam nastavak!



Pozz

dragan_mig31

pa kmuflaza je radjena sa blutak + airbrush + nitro razredjivac da bise boje brze susile i to je filozofija...

sezan

@Dragane jel sa Blutak "zmijicama" direktno na maketu ili si od kartona sekao oblike kamuflaze pa kuglicama Blutaka fiksirao za maketu???I kojim si redosledom prskao,sto se boja tice?Jesi malo posvetljavao zuta polja belom ili mi se cini?Hvala!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dragan_mig31

blutak zmijuge da bi ocrtale linije kamuflaze.boje su fejdane + zatemnjivane pa osvetljene sa mat lka + peosk il itamno zelenu...

dragan_mig31

jos jedan filter za danas i stvarno mislim da je dosta.sutra cu da dosredim ostatak boje