Me-108 Taifun JKRV

Previous topic - Next topic

ugovorac

Prelepo ti ovo doktore.Steta sto dosad nisam imao srece da ga vec vidim uzivo.Nadam se da necu dugo na to da cekam.Bravo!

medico

Quote from: ugovorac on 19-05-2009, 22:07:36
Prelepo ti ovo doktore.Steta sto dosad nisam imao srece da ga vec vidim uzivo.Nadam se da necu dugo na to da cekam.Bravo!

::) ::) ::) ti si bio u Novom Sadu kao i 'on' kako se niste videli to je ipak vam mog poimanja  :lol

legenda

bravo Aco..prelep rad....i mene ceka ista maketa..ali znam da nece bit tvoje kvalitete....ali reci nam...da li je stvarno bilo te plave boje u cockpitu...??ß..kao u nekim Migovima....

i ..kako si napravio te crne boje u panelizaciji ???

RILE-NS

Na ovakve stvari od tebe smo vec navikli.Kao sto vec rekoh-manijak obrenovacki

medico

Quote from: legenda on 20-05-2009, 18:25:48
bravo Aco..prelep rad....i mene ceka ista maketa..ali znam da nece bit tvoje kvalitete....ali reci nam...da li je stvarno bilo te plave boje u cockpitu...??ß..kao u nekim Migovima....

i ..kako si napravio te crne boje u panelizaciji ???

u sada vec prestarom casopisu Aeroplan bio je clanak koji je obradjivao nase tajfune i tu se navodi sa su sedista u plavom skaju !  zanimljivo je da sam nasao fotke jednog restauriranog Tajfuna koji je isto imao plavi skaj , upustanje linija panela zaostrenom 0.5mm HB tehnicnom olovkom i po jednom laganom prolazu, linije na trupu su duboke pa i nisu dobile pomenuti tretman ! to se radi obazezno pre zavrsnog lakiranja zato sto onda lak ubije onaj matalni odsjaj grafita   ;)

legenda

super..hvala Aco...isprobat cu ovu tehniku koju navodis...

Dada

Nek se zna ko je majstor! Uzivlje je fenomenalan!!!

PELE

Nemam reci....... :god

Fenomenalno izgleda!!!




Pozz

Lud13

Extra odradjeno, valjda cu i ja jednog dana da dostignem taj nivo izrade :):):)

Inace ova Kraljevska trobojna sema je cudo.!!!

ALEX T

Nesto najbolje sto sam video skoro na netu.

Warhawk

Ta šema mu super chuchi. Svaka chast  :bravo
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'