Airfix 1/76 - Forward command post

Previous topic - Next topic

Messerschmitt

Овај сет од Airfix-а је по мени веома занимљив и користан па сам га због тога и купио....
Сет се састоји од једне порушене куће,веома лепо одрађених детаља,затим садржи радио станицу,2 фигуре,мотоцикл,2 бицикла,и мноштво знакова,џакова,сандука,барикада,буради и неких као табли лима...Све у свему мноштво корисних ствари које је понекад веома тешко пронаћи у овој размери.Делови се налазе на 4 рама и добро су изливени...Једина можда мана по мени је што је саставница веома аљкаво одрађена и што чак ни за рушевину куће нема шеме бојења нити било каквог списка боја које су потребне.



Поздрав

TISO

Taj se set definitvno isplati. Nabavio svoj nekde pre 10 godina i stvarno dobro izgleda (ja sam još nešto dorađivao - fasada iznutra). Airfix je stvarno radio par dobrih ovakvih setova. Jedan je ovaj i jedan za pacifik i jedan za Waterloo (cjelo gospodarsvo sa kučom štalom te zidom okolo...).

Još uvek vrebam za isto takvim setom zvanim "Jungle outpost" (ili tako nešto) da udomim par japanaca. A i onog za Waterloo ne bih se branio (bez napoelonskih armija naravno).
Pošto pametniji popušta glupaci vladaju svetom!