MiG-21Bis Iraqi Air Force

Previous topic - Next topic

PELE

Pozz svima...

Resih da uradim jedan iracki Bis. Odlucio sam se za masinu koja se nalazila na Batajnici, konkretno ova :



Nasao sam dve fotke irackog MiG-a...



Maketu pocinjem sutra, pa slede fotke.

gasha

samo napred Pele. Interesantna shema.

divvac

pele odlucio da napravi internacionalni eskadron migova 21.. :D :D :D
samo napred! meni licno se najvise svidjaju pustinjeske seme i sare...
moja Prva turska

Hawkeye

Gde si nasao ve fotke,ako ima jos stavljaj,izuzetne su!!!

'Уживај младићу за младости своје!'

Dada

To su fotke sa Air Serbie iz topika o 21cu :)

Bojan Ue

Bravo Pele opet jedna odlicna kamuflazna sema, samo napred :super

PELE

@papa_bear : Mozda se mogu naci na ASF-u, ali sam ja slike trazio na ARC-u..... :)

Kokpit sam ofarbao juce, tek da nesto uradim.... ;D





Kokpit je drybrush-ovan, i wash-ovan. Danas cu ga matirati pa sklapam trup. Kad sklopite par istih maketa, nekako sledeca ide brze.... ;D


Pozz

Bojan Ue

Bravo, opasno si se izvestio sa ovim Migonjama :super

PELE

Juce sklopio vecinu delova, zatim gitovao i smirglao...




Imace cetiri lansera, APU-13



Pozz...

Nemsy_29

Bravo Pele jedva cekam da vidim kraj  ;D

P.S. Nego postoje i druge makete... ::) ::) ::)

PELE

@Nemsy : Znam ja da postoje druge makete, ali prosto obozavam ovaj avion, jos mi nije dosadio. Za pocetak :D planiram jedno 10 MiG-ova 21, a naravno bice tu i 23-ojki i ostali MiG-ovi. NATO avione nesto bas i ne volim (mislim na ove moderne), ali F-84, 86, 104, 111 da.

Konkretno, radim Post-WWII avijaciju, mlaznjake iz Hladnog rata. Pokusavam da prilagodim makete sa alatom koji imam. Rado bih ja uradio jedan Fw-190, Ju-88 (secam se da sam jos u prvom razredu osnovne uradio jedan Bf-109, mislim da je bio od Italerija 1/72 ;D), ali nemam dobar AB, ako sto je Iwata ili Badger. Sasvim sam zadovoljan sa kopijom Badger-a 150 koji imam. Jos nisam video da neki maketar kao ja od 16 godina ima Iwatu.... :D Ali bice, bice... >:D

Farbanjac sledece nedelje, mora da se gituje jos malo i polepe sitni delovi.



Pozz...

drakii

' ajde da se dogovorimo i sa tim pomirimo da je izbor na autoru koje che makete da radi i koje sheme bojenja, nemoj da dopustish da ti iko kvari volju, posle Me 262, Spitfirea i FW 190 mi je Mig 21 favorit, jeste chunak ali je bezvremenski, bash ti je lep, samo napred, pozdrav   :naughty   :pilot

sha

Miga 21 nikad dosta. Samo napred, neka svaki bude poseban.  :super

Milan18111

Nije Nemsy mislio nista lose.
Migovi su ti  odlicni,samo napred.

oddball

Добро је Пеле, уопште није лоше. Све си бољи и бољи. И ја мало умем да претерам али свако има свој фазон, ја сам залуђен Штурмовиком (као да нико до сада то није приметио  :D)
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!