28mm Griffin Seneschel

Previous topic - Next topic

Balder

Eto, radilo se poslednjih dana :)
28mm Griffin Seneschel...



~edit~
Evo malo sam sredio velicinu... Photobucket malo smara sa velicinom fajlova i slika :P

Aki

radi se,radi se ::)
super je,svidja mi se kako si ga ofarbao.

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Balder

Hvala...
Inace, iz nekog razloga, kada se otvora u Browser-u, sliku predstavlja kao 277p sirine... U sustini je 500p siroka, tako da je ovako premala :(

Aki

kolika god da je slika, vidi se da je dobro uradjeno :)

Sandman

Quote from: Balder on 19-12-2006, 20:00:41
Hvala...
Inace, iz nekog razloga, kada se otvora u Browser-u, sliku predstavlja kao 277p sirine... U sustini je 500p siroka, tako da je ovako premala :(

lepo ovo izgleda Danko ;)
shto se tiche slike, kad kliknesh na ovaj thumbnail, otvori se u drugom prozoru (IE ili Firefox svejedno) veca slika koju josh dodatno mozesh da zumirash! mislim da je ovo pre do browsera nego do same slike.. .meni tako sve slike otvara - uvek moram da je zumiram ....  ::) :-\

pozz

Balder

Sredio sam velicinu :) Photobucket ju je sam resize-ovao zbog nekih opcija :)

rodeo

  A sta je to stvorenje? Postoji li neki fantazijski bekgraund za njega? Pitam posto sam pre 10 ak godina vazda igrao tabletop AD&D avanture.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

DjG

Meni potpuno nepoznata tema ali nema veze.
Tehnicki je odlicno uradjena, odnosno ofarbana figura. Cestitam.

Balder

QuoteA sta je to stvorenje? Postoji li neki fantazijski bekgraund za njega? Pitam posto sam pre 10 ak godina vazda igrao tabletop AD&D avanture.
Kolega :D

Najbolja stvar kod Rackhama je bas ta da svaka figura ima svoj background, a karakteri imaju svoju lepu pricu, koja se vremenom menja, zbog cega dolazi i do drugih inkarnacija karaktera...
Ova figura je Griffin Knight of Hod Seneschal...
"Vitezovi Kofe" :) su oni o kojima roditelji pricaju deci :), nekadasnji Templari koji su se borili protiv raznih, najstrasnijih opasnosti :) Iako vecina Akilanije (carstvo Griffina) misli da oni u stvari ne postoje, oni sada ustaju pred bitke koje ih ocekuju :P

Ajde, sad cu za svaku okacenu figuru da napisem i BackGround... :)

Vizant

Hm jel mislis na prave Templare ili to neka fikcija, sorry ako sam offtopic...

Balder

Ne, naravno... :) Ovo je svet Aarkalash, izmisljen od strane Rackhama za potrebe igre :)

Hammond_Lord

Bravo, Danko, figura ti je super, pogotovo sto je 25mm!  Lice je odlicno ispalo, a odnos izmedju plave i crvene je extra! :)

Hocemo jos! ;D

Balder

Hvala, hvala :)
Bice uskoro jedna preeelepa figura Wolfena koju bojim devojcici za Novu Godinu... Nadam se da cu je lepo uraditi :P
Takodje se nadam da ce uskoro biti zavrsen i Knight Templar of Hod...