Deseti jubilarni Beogradski pobednik

Previous topic - Next topic

Eraser

Meni je bilo super.Nisam davno bio na takmicenju,i ovaj put mi je bas bilo lepo.A na takve sitnice ni ne obracam paznju :)

pekar

DODJITE U NIS DA VIDITE STA JE TAKMICENJE !!! MANITE SE LJUDI RASPRAVA KO RADI TAJ I GRESI VAZNO JE DA SU SE LJUDI LEPO PREVELI NE MISLECI O OSTALIM S......!!!! IAKO NISAM BIO BILO JE ODLICNO !!! NASE PESME ZLI NEKA SE PLASE
IL-76

Sandman

Bato, nemoj se vikash toliko.. vidimo mi i mala slova... :D

pekar

izvinte, ali me mnogo nerviraju ova prepucavanja te ovo te ono!!! mislio sam da smo te - boginje - prelezali svi ali se ispostavilo da ima jos nekih :uaaa  likova  :uaaa koji kasne pa ih je to uvatilo sad. STETA !!!
IL-76

rodeo

@A.M.I - imas tri posta na forumu od kojih je jedan zakljucak da je takmicenje Beogradski pobednik poznato po losoj organizaciji.   :uaaa

Na ovogodisnjem je bilo dosta propusta i to ne moze niko da ospori ali setite se prethodnih 5 godina - Vojni muzej pa Udruzenje novinara. Bane je prvi doveo takmicare iz okruzenja (Hrvatska, Madjarska, Grcka...) Zatim cuveni Mirek i Radek.
Ako neko misli da takmicenje moze bolje da se organizuje neka se lati posla, a ne da kuka.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Sijamski_Mrmot

#65
Quote from: pekar on 30-06-2009, 14:22:39
izvinte, ali me mnogo nerviraju ova prepucavanja te ovo te ono!!! mislio sam da smo te - boginje - prelezali svi ali se ispostavilo da ima jos nekih :uaaa  likova  :uaaa koji kasne pa ih je to uvatilo sad. STETA !!!

@pekar - Mislim da treba uvek ukazivati na greske a ne samo deliti pohvale... internet i sluzi da svi napredujemo. Nismo "prelezali boginje" ako se temperatura stalno ponavlja zar ne? Ja sam napisao u svom postu i da su neke stvari bile super, pohvalio organizaciju itd, nisam samo kudio, ali u nekim kategorijama se 3-4 god unazad ponavljaju iste greske iako se redovno ukazuje na iste... znaci, nismo prelezali...ne jos... Sto se takmicenja u Nisu tice, bio nekoliko puta i uvek bio zadovoljan i organizacijom i sudjenjem.

@djnik - tebi sam druze poslao priv poruku :)  :cheers

@Rodeo - ja nisam imao primedbe na organizaciju vec na sudjenje a to nije propust organizatora vec lose zalaganje onih koji to preuzmu na sebe da odrade... kao sto dobih u jednoj poruci na priv "kao da zure na neku svadbu da se najedu i napiju pa samo protrce...". Znaci, organizacija = Super, Problem = Sudjenje

Sto se ceduljica tice, meni nisu smetale  8)

Maketarski pozdrav,
Mirko

tripko

Vec godinama posle svakog takmicenja ista prica. Uzmite stvar u svoje ruke i pomognite, predlozite ,uradite nesto konkretno pre takmicenja
a ne posle.
Mislim da bih bilo korisnije da neko napravi neku recenziju necega sto je kupio a ne da idete u off topic.

Sijamski_Mrmot

@Tripko - i ponovo, nisam se zalio (a cini mi se ni vecina ostalih) na organizaciju vec na sudjenje tj na ljude koji ga obavljaju, ne znam kako bih tu pomogao osim da sudim licno, sto sam voljan da radim i radio sam kad god su me pozivali. Vise me ne zovu, verovatno jer "gubim vreme predugo gledajuci svaku maketu" u pokusaju da realno odsudim ono sto mi se poveri na sudjenje.  Jos jednom ponavljam da ne smatram to greskom organizatora vec smatram da ako se neko prihvati te duznosti onda treba i da je obavi kako se valja.

:pilot

divvac

ja bih poslusao tripka i napravio oko 10ak recenzija,ali moj rad sa fotoaparatom se ogleda samo u sledecem:
1.nadji smesnu stvar,ili mnogo cudnu
2.uslikaj kako znas i umes
3.prebaci na HDD,pa na burek,ili na srbovanje
:)  :D ;D

nisam ti ja za to slikanje... :)
moja Prva turska

GBU-10

Ljudi,jer imate bre vi jos ovih slika sa takmicenja,ako imate daj te
ih na forum da i mi iz daleka uzivamo u vasim maketama a ne da slusamo prepucavanja,
koja su besmislena :naughty

BigBadWolf

Aman, ljudi, sta vam je? Svako ima pravo na svoje misljenje, cak i ako se ne slazete sa njim to nije razlog da se odmah ide djonom. Slozite se da se ne slazete i terajte dalje.

stefa

Ako neko misli da je nasa organizacija ok,neka bude tako.Ali ipak,kada se osvrnemo oko sebe,nasi susedi,pritom najvise mislim na hrvate,cija Crna Kraljica ima isti broj maketa koje su podjednako dobre,ima odlicnu organizaciju.Ko je bio,zna.Kada bi se ljudi pitali da li je bolja CK ili Beogradski pobednik,svi bi naravno rekli Crna kraljica,opet,ne zbog broja maketa vec zbog organizacije.
Ljudi,umesto sada da se raspravljamo,trebali bi da se sredimo i da organizujemo zajedno sledeceg pobednika.Da bude malo svecanije,lepse dekorisano,da ima sta da se vidi osim maketa...Bio je vrlo lep gest gospodina Milana sto je doneo svoje radove na takmicenje.Kada bi takvih stvari bilo vise,takvi detalji umeju puno da ulepsaju takmicenje,samo sto mi to ne znamo jer niko nikada to kod nas nije pokusao.
Ja sam sada nahvalio CK,ali,ajde da sad mi organizujemo bgd pobednika da kolege iz Hrvatske hvale njega! To je sustina stvari...Moramo da radimo zajedno,ne jedan protiv drugog. ;D

Ne zelim da ovime nikoga izvredjam,samo da podstaknem na razmisljanje,a da kasnije,te misli sprovedemo u delo.  :super Dosta svadje i sada vec treba da se bacimo na posao da sva nasa takmicenja budu bolja,ne samo pobednik,vec i Krila uzica,Nis,Novosadski Ikar,Senta,Kraljevo i Novogodisnji kup!  :mjetal
Nadam se da nisam smorio!  ;)

3EMYH

#72
Evo i ja da se oglasim o takmicenju.
Meni je bilo super. Posebno mi je drago sto 'omladinci' prave onako dobre makete. I buvljak je bio sasvim solidan, jedino mi je zao sto se ne nakupovah cevi za tenkove, ali dobro, sta je tu je.
Evo i nesto mojih slika (nisu bas nekog kvaliteta).
I zna li iko da li ce Bane ili neko drugi kaciti rezultate?



Pozdrav

ugovorac

Kolko mogu da zakljucim,na ovo takmicenje su dosle dve vrste ljudi:jedni da se provedu,i jedni,da traze rupe u organizaciji.Ne sumnjam da su organizatori ulozili maksimum i zato ne treba da se kritikuju vec da se daju predlozi kako bi trebalo da izgleda takmicenje sledeci put da bi bilo jos bolje.Meni je tamo bilo lepo.Nagledao sam se maketa,nesto kupio,ispricao sa drugarima koje vidjam uglavnom na takmicenjima.Vise mi od toga nije trebalo.Svi ti propusti koje pojedinci toliko naglasavaju su za mene potpuno sporedna stvar.

modellius

Quote from: vratijo_se_rodeo on 30-06-2009, 14:53:02
@A.M.I - imas tri posta na forumu od kojih je jedan zakljucak da je takmicenje Beogradski pobednik poznato po losoj organizaciji.   :uaaa

Na ovogodisnjem je bilo dosta propusta i to ne moze niko da ospori ali setite se prethodnih 5 godina - Vojni muzej pa Udruzenje novinara. Bane je prvi doveo takmicare iz okruzenja (Hrvatska, Madjarska, Grcka...) Zatim cuveni Mirek i Radek.
Ako neko misli da takmicenje moze bolje da se organizuje neka se lati posla, a ne da kuka.

ne trazim dlaku u jajetu, ali za ovo sa strendzerima se ne bih slozio.....
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/