Deseti jubilarni Beogradski pobednik

Previous topic - Next topic

Hartmann

Lepo, lepo, fala, fala,...ja imam primedbu na danasnju klimu ko da smo bili u Saj(gon)munu, a ne u Zemunu  ;D. Sijao sam se ceo dan i uhtao.. :P

Salu na stranu, lepo je bilo.
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Andrej


vj@ns

Jako lepih radova je bilo,čestitke učesnicima i organizatorima.Iako nisam ljubitelj,oklop je bio fantastičan.

milanco

Dobro takmicenje i dobar provod, cestitam osvajacima medalje ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

powerslave

@ Dusan Lekic:
Proizvođač je OEZ / KP

Što se takmičenja tiče sve ok :mjetal, konkurencija odlična  :bravo, a svidelo mi se i što je juniora i kadeta bilo dosta ! Neka tako nastave i za koju godinu eto nas više u seniorima :super

Jel onaj mali meser prvi u jet-ovima 1/48??

rodeo

Dusane, treca slika odozgo (americki vojnik) je odraz u ogledalu, flipovao si je u prenosu na komp.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

djnik

Zar nismo ranije rekli (a moderatori posebno) da za kritike i zalbe postoji taksa za zalbe na takmicenjima a ne forumi gde se sve to prepravlja sa ljudima koji ne donose odluke na takmicenjima nego na njima jednostavno ucestvuju kao takmicari. Takvi komenari  jednostavno reci "smaraju" i kvare utiske o samom takmicenju. Ako se na svakom takmicenju samo jedna ili dve iste osobe bune to mi nesto govori...

A sad da se vratimo pravoj svrsi ove teme. Slike su odlicne, kvalitet maketa je kao i uvek visok i drago mi je da ste se lepo proveli i druzili. Hartmane, tvoj Arado E-555 bas bode oci, jos kad mu stigne Sfera iz Amerike bice potpun :) Da li neko ima jos slika maketa sa nasim oznakama? Kakav je bio buvljak drugog dana? Kako je Lift Here prosao sa prodajom, ovo je valjda pri put da su se pojavili na takmcenju?


Hammond_Lord

QuoteZar nismo ranije rekli (a moderatori posebno) da za kritike i zalbe postoji taksa za zalbe na takmicenjima a ne forumi gde se sve to prepravlja sa ljudima koji ne donose odluke na takmicenjima nego na njima jednostavno ucestvuju kao takmicari. Takvi komenari  jednostavno reci "smaraju" i kvare utiske o samom takmicenju. Ako se na svakom takmicenju samo jedna ili dve iste osobe bune to mi nesto govori...

Da se razumemo jednu stvar, niko nije mislio nikoga da blati, ili da na neki drugi nacin smanjuje vaznost ili vrednost takmicenja koje je za nama. Sa druge strane, bitno je ukazati na mane i nedostatke, kao i propuste koji se bili evidentni, ne iz nekog malicioznog ili kakvog drugog razloga (gorepomenuti "komentari koji smaraju"), vec da se isti u buducnosti ne bi ponavljali, svidelo se to nekome ili ne. Osobe koje su se sa pravom bunile su bile daleko brojnije od "jedne ili dve", a u pitanju su bili maketari koji ne koriste internet, niti posecuju ovaj forum.

nebkv

Potpuno se slazem sa gore napisanim.Ono sto se javno ne napise ili ne kaze,za javno mnjenje kao da se nije ni desilo.Ipak MK ne treba da lici na RTS iz perioda 90tih.Propusta ima na svim takmicenjima,negde manje-negde vise i o tome treba diskutovati da bi se propusti raznih vrsta sveli na minimum.Zalbe na takmicenjima su samo mrtvo slovo na papiru i u praksi maltene neupotrebljive.Svako ko je barem jednom bio na nekom nasem takmicenju zna o cemu pricam.

Hawkeye

#54
Meni je bilo interesantno,posebno me odusevile cedulje sa kategorijama  :hahaha  :lol !

'Уживај младићу за младости своје!'

Hartmann

''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

stefa

Quote from: Hawkeye on 29-06-2009, 17:04:37
Meni je bilo onteresantno,posebno me odusevile cedulje sa kategorijama  :hahaha  :lol !

Te cedulje sa kategorijama su  odlika totalne neorganizacije za koju niko ne brine on organizatora...Smesno nije... :uaaa

Eraser


Hawkeye

Stefo ja nisam tamo otisao da brinem tudju brigu nego da mi bude interesantno,a hvala bogu bilo je  :super !

'Уживај младићу за младости своје!'

stefa

Istina!Samo,mene malo nerviraju takvi detalji s obzirom da smo mi tako aljkavo sve ,,organizovali,,.Meni je bilo mnogo zanimljivo bilo je puno lepih maketa za videti! :D Takvi maleni detalji kvare utisak...  :(
Opusteno momci nikog nisam hteo da uvredim!  ;D