Chenej 2009

Previous topic - Next topic

Sandman

Ove godine aeromiting na Cheneju se odrzava dva dana - 30. i 31.05. - sa identichnim programom u oba dana!

Program aeromitinga mozete videti na sledecem linku:
(link izgleda ne radi najbolje u Firefoxu pa probajte da ga otvorite u Internet Exploreru, ili uz pomoc "IE Tab" plugina za Firefox!)

http://sivcevz.users.sbb.rs/AERO%20KLUB%20%93GALEB-G4%94.htm

Sandman

izmenjena satnica aeromitinga...

http://sivcevz.users.sbb.rs/Satnica_aeromiting_2009.htm

doshlo je i do promena po pitanju nekih uchesnika - na zalost, nece uchestvovati Jak-3 i L-29(39?) :(

schwab

Ja bih dosao sutra , ima li neko informaciju da li se odrzava drugi dan zbog vremena ?
Doduse najavili su kisu danas pa nista , a sutra moguca kisa pa se sve nadam da nese biti tako da ...

Jel ima neko fotke ,snimke danasnjeg dana?

anki

Definitivno je Cenej najbolji aeromiting u Srbiji. Bio danas i ludo se proveo. Program je kasnio neka dva sata zbog vremena i nesto je redukovan ali je opet bilo super.

Od vojske su leteli G-4, MiG 29, Orao i Gazela.

Civilni padobranci, Starsi, G2, dva komada Extra 300, Kraguj, Pitis, Su29 i Cap 231. Falili su gosti iz Hrvatske, Spanije i deo Italijana. Takodje ni G2 sa Marjanom Jelenom nije leteo.

Idem i sutra opet. Nemojte se plasiti kise jer ima kafana pod satrom gde moze da se skloni ako krene kisa. Inace ljudi lete i po kisi, danas je G4 radio akrobacije bez problema. Problem moze da ima samo publika ako pokisne.

Profa

Bili familijarno, bilo nam je lepo, i još jednom se pokazalo da mlaznjaci ništa ne valjaju - istraumira mi se starije dete od Tumanskih  :-\
Zato je uz komarce uživala ;D
Mlađe dete je bilo flegma - prespavalo praktično ceo miting :D

Mali prilog: evo kako izgleda (i zvuči) MiG-29:

Na snimku možete videti i boju neba (OG prema DSG)
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

Quote from: Profa on 31-05-2009, 09:51:09
istraumira mi se starije dete od Tumanskih  :-\

mislish Klimov RD-33?  :)

lep kontrast boja na snimku.. hvala za klip! :)

Profa

Ma
Quote from: Sandman on 31-05-2009, 10:29:48
mislish Klimov RD-33?  :)
Ma i ja sam više prolupao... Načeo je Viper, dobrano potkačili Klimovi RD-33 a dokusurio Rica sa svojim Vajperima. Mišica je posle svakom avionu, kako se pojavi, mahala "pa-pa"... :-\
Bogu fala što sam Lala! :)