Heller 1/72 Messerschmitt Bf-108 JKRV

Previous topic - Next topic

Zoki969

Mozda mu ponesto i fali (mislim na prethodne primedbe), meni pomalo smeta nedostatak malcice prljanja (makar malo washa u panelima), ali, da budem iskren, avionce mi se bas svidja. Lep i precizan rad, jednostavna ali atraktivna sema bojenja, tako da sve sto mogu da uradim je da posaljem iskrene pohvale  :) :) :)
Bravo !!!

ubermagog

Odlično je ispao, i plava bi trebalo da je ok. Tu 'civilnu' (paramilitarnu) plavu tumače kao boju iz koje je izvedena RLM24.
Kako vidim dobro si se izborio i sa poklopcem kabine koji ima lošije uklapanje :(

Nema potrebe za bilo kakvim posebnim prljenjem jer je avion iz aero-kluba i veoma su vodili računa o njemu.

Elisu možete i kasnije da zamenite ako bude mogučnosti i volje (drvena na našim je dosta drugačija od metalne iz Heller makete), a mogao bi da sa bojom rđe macneš prednji deo izduvnika koji se vidi i da dodaš dve izduvne cevi dole. Pogledaj kako to otprilike izgleda na ovom crtežu koji sam radio pre 5-6 godina za jednu nikad izašlu publikaciju.


Miroslav Š.

Ово је цртеж??? Субо, мислим да ти је хиперреализам јача страна. Браво! :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

medico

lep rad i lepa maketa , elisa moze nahnadno da se sredi od neke heller/smer rode , nego nesto me kopka....vidim standardno lep hellerov rad sto se tice detalja platna na karilcima i zakrilcima  ali  zar nisu bila metalna ?

Nemsy_29

LoL registracija je najjaca yu-PFC  :mjetal

Dada

I sta bi sa Surfacerom!? :P :)
Odlicno je ispao malisan. Pravo osvezenje ovako plav. 'el veliko zezanje sa uklapanjem (sem staklarije) ?

Warhawk

Pa nije bash, milina jedna kako se sklapa...
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'