Meloras-razno

Previous topic - Next topic

meloras

Da ne bih pravio brdo razlicitih topica sa po 1 ili 2 slike evo sve ovde...

Archaon-lord of end times




Confrontation-minotaur (Balder sigurno zna kako se zove ovaj baja tacno)



Vampire counts karakteri (warhammer)




Beastmen champion (sa blicom je jako lose ispadao)



meloras

#1
Evo malo i meni omiljenog warhammer 40k

Space marinci -gornja polica


Space marinci-donja polica

(marinaca ima jos 3 puta toliko  ;D)

Necroni


Malo marinaca koje sam radio za ortaka


Necronski lord i destroyer


Catachan jungle fighters


Aki

bas ih dosta imas.
bas si lepo obojio necrone,a i ostale :)

meloras

Hvala!Ima ih mnoooggooo vise nego sto se vidi jer sam godinama pre maketarstva radio ove modele.

Sandman

ovih prvih par slika su mi bash super!
svidja mi se kako si na onom konju (lichi mi bar na konja) uradio kopita....drajbrashingom ili...?
svaka chast an ovolikoj armadi svih ovih figura...
koliko ti je trebalo vremena i truda za sve to da ofarbash?

meloras

Efekat na kopitima je bio...slucajan,jer sam poceo dry brush,pa je onda bilo "ajd malo enamela" i sl pa je tako i ostalo.


Vremena?Pa u principu svaki veci model (od pesadinca) mi oduzme vremena koliko i neki avion u 72ci.Obzirom da sam sve to radio jedno 3-4 godine (ne svaki da naravno),vidi se koliko modela treba da imam po sobi...Nikad ih nisam borjao,jer sam radio i jos par armija koje sam prodao jer su me smorile (orkove,imperiju,malo dark elfova,high elfove...)

Marko M

Svaka čast. Meni ovo deluje mnogo komplikovanije za farbanje od aviona ili oklopnih vozila.  :o

Balder

Ja ovo tek sad vid'o :)
Mnooogo mi se svidja baza kod Archeona. :)
U sustini, drybrush nije dovoljno precizna tehnika za ove figure, ali one mogu sasvim lepo da izgledaju sa njim...
Uglavnom, veoma lepi radovi... Svaka cast :)

meloras

Hvala!U principu deluje teze od klasicnog maketarstva,radi se najcesce akrilnim bojama (ja neznam ni jednu osobu koja radi uljanim),ali trik je u tome sto za ovakve modele nemoras paziti da bude erodostojno originalu,boja prava,nijansa savrsena,sencenje i wethering genijalni,iako ako bi se u ovom sportu i o tome mislilo bilo bi mnogo,mnogo lepse...

Hvala na lepim recima u svakom slucaju ;D