DKM Bismarck 1/350 Academy + WEM

Previous topic - Next topic

morlak

Hvala svima!
Slijedi krmeni dio:





Pozdrav.

morlak

Zdravo svima,

idemo dalje, hangar i  glavni jarbol su gotovi, kao i dimnjak.










poz

morlak

Zdravo svima,

za razliku od avio hangara, brodogradiliste radi punom parom. Slike bas ne prate sve korake u detalje i hronoloski, ali ne bih bas da zatrpavam thread gomilom fotografija.
Montirane su 4 od 6 sekundarnih baterija, kao i A, B, C, D tureti, pa je konacno nadgradje spojeno s trupom. Ono vida sto je sacuvano nakon dosadasnjeg posla, sad ce dokusuriti Veteran Models  :D








morlak


morlak

Zdravo,

kao i obicno, minuli vikend donosi novosti  :)
Uradio sam krmene C33 AA topove i za razliku od prednjih koje nisam cvrsto fiksirao (greska), ove sam smjestio kako valja.





Gotove su i manevarske platforme i kompletirana sekundarna artiljerija, kao i prednji radari.










Arado:



Pozdrav!

zolle

Brate tebi posle ovog ne gine neka ustanova  :super  svaka čast za trud i strpljenje  :god
Dokon mozak, djavolja igracka !

morlak


morlak

Zdravo,

projekat se privodi kraju, ostale su brodice i kolutovi za spasavanje, ograda, ljestve, kranovi, patrolni Arado i jos neki detalji, ali prije toga ce ici weathering i rigging. Jedan sloj sjajnog laka je tu (govorim o nadgradju), jos cu natopiti palubu a, posto sam ostao bez tamya x-22, nanesen je vallejo akrilni lak, koji je dosta gusci pa valja biti oprezan zbog detalja.









poz

zolle

A taman sam prestao da pijem lekove  :god :god :god
Dokon mozak, djavolja igracka !

morlak


Janjic

凸(¬‿¬)凸

Scale District

Ovo je svakako "lifetime" projekat - prelepo! Pedantno, cisto, obogaceno aftermarket setovima, prava bomba!  :bravo

morlak

Hvala svima na komentarima! Ima tu dosta gresaka, uglavnom na spojevima, ali sta je tu je, vijeme je da se zavrsava  ;D

poz

morlak

Zdravo,

Moram priznati da mi je Veteran Models sitnarije preko glave, pa mi je drago da sam s tim zavrsio.





zolle

Mogao si ove PA topove malo manje da napraviš, štrče nekako  :god :god :god
Dokon mozak, djavolja igracka !