AAVP-7A1 Hobby Boss

Previous topic - Next topic

Momcha

Danas mi je sa Luckymodel stigla ova maketa.Nakon mnogo godina trazenja,
konacno je imam i to sa dodatnim rekativnim oklopom.Maketa me je sa sve postarinom
kostala oko 30 eura,zasta mislim da je jako povoljno.Na netu sam citao recenzije o ovom
Hobby boss-ovom modelu i ostalim varijantama i sve ocene su jako visoke.Nisam se preso.
Kao prvo ktija je ogromna (novije dragonove i malo veca  :o ) Gomila ramova.Sastavnica koja
je debljine jednog tzv. Ninja romana sa kioska  ;D ;D ;D Esceraj,kanap...
Gusenice su date link by link.Slike vozila za bojenje su date u kolor papiru,dekali su dati za opciju KFOR-a i marinaca (normalno  :) )
Po sastavnici se vidi da je data kompletna unutrasnjost vozila i kupole,bez motora.Detalji su i vise nego li
odlicni.U ostalom pogledajte slike.Sve je jos uvek u fabrickim kesicama ali moze da se stekne utisak.






I cisto radi utiska velicine,evo koliko je ovo vozilo u odnosu na samsung tel.  >:D ;D

ubermagog

Svaka čast na ovoj maketi, i ja je želim :)
Video sam kutiju sada na takmičenju, a više sam nego prijatno iznenađen što su dali unutrašnjost - uz malo truda, detalja u samogradnji i par figura može da se uradi impresivna maketa!
Odlični i jeftini dodatci za nju bi ti bili onaj Tamija set torbi i opreme (kao i Italerijev), a mnogo skuplja varijanta ti je Legend :)

Hawkeye

Momco pa zar nisu ovo cudo koristili i Argentinci na Foklandima '82-ge  :think ?

'Уживај младићу за младости своје!'

Momcha

Mozda raniju verziju.Ovakva,sa extra oklpom sigurno nije.Mada koliko sam na internetu nasao,ovu amfibiju imaju samo
ameri i spanci,mozda gresim.

ubermagog

argentina ima ranu verziju 'originalnu' verziju LVTP-7, drugačija je kupola, motor itd.




nekih 10-ak zemalja koje imaju mornaričke pešadije koristi različite verzije ovog vozila...