Spitfire Mk. I 1/72 Airfix + LH ...so what

Previous topic - Next topic

Nixon

Maketa je "what if". Dekali su iz Lift Here seta, Spitfire Mk I n. 2413 "Black 13". Paneli su u pozitivu i ima jako veliki rascep na spoju krila sa trupom, tako da je potrebno malo vise gita i smirglanja. Cockpit je jako siromasan sa detaljima. Antenski kabl je dodat naknadno.


Kerber

Hehe....
Lep je Spit. Mogao si mozda da malo obratis paznju na zadnji deo kabinskog poklopca, jer kao da strci nagore...Ostalo je OK. Lepo su se naznacile panelne linije, iako su u "ispupcenom stanju". Deluje mi sasvim prihvatljivo.

Miroslav Š.

Ово је баш лепо испало. Веома интересантно :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Hawkeye

AAAAA pretekao si me sa ovom maketom i dekalima  :headbang  ;) ,odlicno uradjena maketa,samo tako nastavi!  :bravo  :super

'Уживај младићу за младости своје!'

drakii

sh b b k b b (shta bi bilo kada bi bilo), ali zamalo da bude, pa neka, leeepo, a i maketishka iako nije frishka, chuchi, bravo, ali bi najbolje bilo gledati ga uzivo, ja odvojio Tamiya Spita I, ali da dodje na red, trebache mnooogo godina, neznam samo hoche li oznake da opstanu, stvarno lepo, ko mu nadje manu, mu nanu....., ovde se izuzima prethodni kritichar, ima malo zaj******je oko Airfix-ovog Spita 1, a ima Hasegawa bajatu jedinicu u pozitivu, ali su pakovali dvokraku elisu i ravni poklopac kabine, koji treba da se  pripremi malo sechenjem ili shmirglanjem trupa ako ga kombinujesh sa Airfixovim delovima, vidish kako lepo moze da se ke'ja i bez kritike, ali kada smo kod analitike, malo manje prljanje za bolje izgledanje, pozdravljane

Warhawk

'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'