T-34 JNA 1/35

Previous topic - Next topic

gasha

Maketa Dragon 1/35. Dosta detaljna maketa koja ce sigurno kvalitetom zadovoljiti svakog maketara. Evo slikica, da ne kazete da Gasha celo leto  samo guli spricere, u pauzi se i uradi nesto.




drazen

Auu  :o svaka čast Gasho
Odličan rad :super
Reci mi molim te gdje si nabavio ovu maketu?

Aki

Super je,samo malo sredi mitraljez sa steel.
Steta sto nema ecovanu mrezicu motora,jer ovako izliveno u plastici upada u oci.
Tockovi su odlicno zaprljani,samo ja bih jos malo zaprljao telo i kupolu,onako suptilno  :violin

Otto Skorzeny

#3
Оpa, pa ti prešao na oklop?!  :naughty
Odlično ti je ispao tenk, samo bi imao jednu malu primedbu oko unutrašnjosti cevi topa, koji baš kvari utisak pravog modela.
Kod tebe je zelene boje a čini mi se da bi trebalo da bude steel sa dosta garezi unutra.  :think

Ostalo je sve extra ispalo!!!

Momcha

Gasho ziveli  ;D lep rad.Mogo bi da poslusas prethodnu dvojcu kako bi maketa bila jos bolja.
Mala primedba je da ti se auspusi nisu lepo spojili pa si mogo malo da ih zagitujes.
Ajd sad po spricer  :cheers

gasha

@Drazen maketu sam dobio od jednog doobrooog drugara.
@ Momcha verovao ili ne auspusi su zagitovani, dobar aparat i makro mod su cudo, uzivo se ne primecuje linija uopste.
@ aki, mitraljez je bio bruniran sto znaci da vuce malo vise na crnu, ubacio sam malo steel u crnu i to je to, mogu jos malo da ga drajbrasujem...
@ oto zagaravicemo malo cevku iznutra, ne moz bre sve odjedared ja sam ipak Gasha

Messerschmitt

У леп тенак :super
Свиђа ми се како си га остарио и фарове си баш добро урадио!!! :bravo

bokaso 1

Pozdrav .... Maketa je odlicna..... Svaka cast :super

oddball

Odličan je, nije preteran vedering što se meni više dopada. Jedno pitanje, da li je stub mitraljeza bio toliko visok?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

DAK

odlican rad....  ;) bravos

Nemsy_29


djos & filip

I bez spricera i sa spricerom, ovo izgleda odlicno!

ziveli  :cheers

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

gasha

@oddball  Nosac mitraljeza je metalni, skracen na duzinu plasticnog koji dolazi uz maketu. Po slikama je bi trebalo da je ok.
Inace dodao sam malo jos prasine po kupoli kako ste savetovali. Makro mod je cudo, dosta se razlikuje i vide se najsitnije trunke u odnosu na pogled golim okom. u svakom slucaju vidimo se u Nisu uzivo.


Sandman

odlichno izgleda Gasho - vidim da si se jako brzo prilagodio novoj kategoriji u hobiju ;)

svidja mi se nijansiranje boje po tenku, a rezervne gusenice na prednjem delu odaju utisak kao da su zaista od chelika!

si dodao u medjuvremenu malo garezi oko cevi topa?

mozda josh eventualno po koja ogrebotina grafitnom ili srebrnom olovkom po ivicama kupole, blatobrana i gde god mislish da je mogla boja da bude tako brutalnije da bude zguljena...

lepo lepo u svakom pogledu, gledacemo ga u Nishu nadam se ;)

chemical_ali

nema me na forumu i dođem sad i ugledam OVAJ PRAZNIK ZA OČI ;)!!

super rad,i iznimno realna maketa i količina washa na njoj!!svaka čast druže!!!