F-16s Dirty Diana i Venezuela 1/72 Italeri

Previous topic - Next topic

Nixon

Makete su radjene OOB i farbane cetkom. Za venecuelansku 16-icu stencil-e sam uzeo od revell ove makete i greska u naoruzanju je namerna. Boje za nju sam mixao: model master pale green + siva; dark green + crna; i humbrol 119.
Mana je sto su repni dekali za Dianu odradjeni kao interpretacija, pa ako neko hoce da radi ovu verziju moze da kupi aftermarket tacne dekale. Canopy je isti na oba aviona posto sam jedan zeznuo pokusavajuci da ga toniram.

323 squadron, 2000





Grupo Aereo de Caza 16 El Libertador AB, Maracay - Paolo Negro, 2005



Hawkeye

Vrlo lepo,mozda si malo preterao sa zaprljavanjem,ali kao kolega cetkar ne zameram ti previse  :super  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

gasha

Zaista si preterao sa prljanjem, ipak je to jet. Osim toga vrlo lepo.


PELE

Odlicni su, samo sto si ih ovako ukalj'o?  ;D Nisi trebao, samo obican wash po panelima i gotovo, ali dobro...


Pozz

Kerber

Oho, lepi komadi...
Iako ova Diana nema adekvatne oznake na repu - crtez, kao kod originala, deluje bas OK.
Dopada mi se posebno i visebojna sema kod Venezuelancanina...bas dobro mu cuci.
Jesi ih zamazao dooobro, al' i ja to radim, pa mi ne smeta previse.
Daj jos !  :D

Nidza79

Rad kao rad je dobar. Nazalost obe sheme su sa aeromitinga i nenormalno je da su avioni za tu priliku bili ovoliko prljavi. Nazalost nisi shvatio boje koje su potrebne iz sastavnice. Dok jeste mozda pitanje da li je ovaj F16A dole bio zaista beo kao sto kaze sastavnica, (neki drugi jesu bili beli) najtamnija boja na tvojoj maketi je bez diskusije potpuno promasena.


GBU-10

Veoma lepo odradjeno sobzirom da je maketa jako netacna sa merama
i siromasna detaljima.Izbegavajte ovaj Italerijev F-16(blagi uzas).
Lepo si odradio farbanje koje je na izgled komplikovano,ali tebi je uspelo.
Jedina primedba je na preteranoj zaprljanosti i sto ne postoji mogucnost otvoriti kanopy.

djos & filip

Da ne ponavljam receno oko prljanja, ali cu ponoviti:

dopada mi se kako su uradjeni!

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......