Memorijal Nemanja Pavlovic prelazi on line

Previous topic - Next topic

Momcha


Evo ja ovo cudo poceh veceras.Nisam mogao da slikam jer mi je za fotke isuvise mracno.
Sutra cu okaciti koju.

gasha

#16
Ja sam se prikljucio sa Pzkfw II. My little tank ce uskoro biti vidjen na sajtu.

ubermagog

Prvi takmičari zvanično postavljeni na sajt  :)

milanco

Ja prijavljujem sledece :) Poceti radovi

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Aki


stefa

Ja cu raditi Dragonovog Nashorna 1-35.

ubermagog

Svi koji žele da učestvuju neka pogledaju pravila oko prijavljivanja i fotografisanja (kao i broja fotografija).
Prijave se zvanično primaju preko e-maila takmičenja!
Naravno da možete da se oglasite i ovde, ali takva prijava ne važi  :)

Sandman

Kako napreduju prijave za Memorijal?

Na sajtu ima samo 3 rada... da li vishe nema zainteresovanih odjednom ili.... obzirom da se dosta ljudi ovde prijavilo da ce uchestvovati i podrzati akciju?  :-\

Pre par nedelja sam poslao slike poslednje dve makete koje sam radio (Merkava i ZIS-3), ali ih josh uvek nema na sajtu, pa me zanima da li je Memorijal josh uvek aktivan ili se odustalo od ove online akcije?

gasha

Objavljeni su novi radovi. Oni koji su zapoceli makete i poslali samo prijavu sa par slika nisu jos objavljeni. To ce biti ucinjeno nakon zavrsetka makete. Razlog tehnicki, zbog odabira slika.


rodeo

Jos jednom da podsetim zainteresovane, rok za prijave je 1 decembar.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

rodeo

Kratak izvestaj povodom prvog on line Memorijalnog takmicenja Nemanja Pavlovic.

Ukupno je ucestvovalo pet maketara sa osam maketa. Glavnu nagradu odlukom skromnog zirija odnosi gospodin Rankov Dejan iz Sente zbog obimnosti svoje diorama i paznje koju je posvetio izradi detalja.
Iako nije bilo mnogo prijavljenih maketa ziri smatra da je kvalitet bio na vrlo visokom nivou i zbog toga ce svi ucesnici biti nagradjeni vrednim nagradama (maketama).

U kvalitet radova se mozete uveriti ovde http://memorijalnemanja.wordpress.com/category/1-memorijal-nemanja-pavlovic/

Novi memorijal ce biti organizovan vec pocetkom neredne godine i pozivam vas da se odazovete u sto vecem broju.

u ime organizatora
Darko Simic "Rodeo"
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.