Highway to the danger zone- Revell F-14

Previous topic - Next topic

vj@ns

Кад би мој брат видео ово уживо,исекао би вене на месту. Шта рећи осим: Мјауу ! По самом дизајну, '14' је категорија сама за себе.И још када их неко овако уради...  :bravo

Tomcat

Hvala svima, bice ih i jos, moja (suluda) ideja je iz svake jedinice po (najmanje) jedan TOMCAT, tako da... Bože zdravlja... ;D
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

GBU-10

Iskreno receno i ja sam tako mislio za Tomcata,ali vremena se menjaju.
Tomcat je otisao u legendu i time postao moj omiljeni oldtajmer,sada
postajem sve veci fan SUPER HORNETA koji je dostojna zamena velike macke.
U svakom slucaju bice mi neizmerno drago svaki put kad vidim na kutku
da je neko odradio legendarni Grumanov F-14,pogotovo ako ga ti opet odradis.
Da negnjavim vise,srecno sa sledecim Tomcatom.POOOZ. :caooo

drakii

frrr, lep kvartet, lepa ideja, ma... leeepoo, samo napred, a ja hibernishem sa mojih "nekoliko"262-ojki, samo napred,  :bravo

EMIL

Ljudi, ja stvarno ne znam sta se vama ovde toliko svidja... Saaaaaaaaaalim se, lepo si ti to odradio, skoro kao ja  :lol :hahaha  :lol. Obzirom na okolnosti u kojima si radio, tj sa cim si radio ovaj rezultat je odlican. Makete su lepo vodjene od samog pocetka pa do kraja. Medjutim, sada malo i kritike ;D. Kao sto i sam znas, linije panela na vf-103 i vf-31 nisu svuda isto naznacene, tj negde su deblje, a nede tanje. Ocigledno da si malo pozurio, tj nisi imao dovoljno strpljenja, pa je to jedina mana, koja svakako ne kvari postignuti rezultat. To su jedine 2 zamerke, ostalo je sve besprekorno. A sad, cim uhvatis vremena hvataj se sledecih, imas ih jos u steku  :)

EMIL

@suhoj
Moja preporuka, ako vec zelis da radis f-14, je svakako revell. Ako uzmes u obzir odnos cene i kvaliteta, ne treba da se dvoumis. Po ceni mu moze parirati Italeri, ciji je tomket losiji, a svakako bolje makete su fujimi i hasegawa, ali i daleko skuplje, tj. hasegawin se kod nas ne moze ni naci. Tacnije moze, ali iz losije serije, hasegawa ima 2 serije f-14. Ne znam kakav je academy, ali pored toga revell-ovog je (naj)lakse naci u prodaji!