British Chellenger II 1/35 - Trumpeter

Previous topic - Next topic

Zokinho

eto da i ja po prvi put otvorim temu i okacim slike jednog projekta u radu....







tu je jos odradjena i cev uz dosta gitovanja..


Naravno ovo sam okacio da bi pre svega cuo misljenje i dobio neke savete od ovde daleko iskusnijih maketara od mene.. Tako da udrite !! Ipak mi je ovo tek druga maketa u 1/35 razmeri ...

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Zokinho

jedno pitanje.. Da li da jos u toku sklapanja zalepim ne ofarbane gusenice za tockove ili kad sredim ceo tek i ofarbam ga da ih lepim sredjene?   :-\

Bartsimpson

Lepo i mocno...imash li nove photose???

Momcha

Koja je ovo varijanta Chellenger-a,,za pustinju ili evropska?Ako je pustinjska varijanta onda gusenice ne moras da lepis,osim u zadnjem delu
jer ih suknjica prekriva.

ako je evropska varijanta (KFOR,Engleska...) ond moras da ih zalepis.

jer ce se videti da ne nalezu dobro.Naravno ovo iskljucivo zavisi kakve su gusenice,plasticne ili gumene.
Sto se bojenja tice,ove izrazenije delove mozes i kasnije da ofarbas,mada ako ih budes prljao prasinom/blatom nece se i onako videti :mjetal

Zokinho

verzija je UK dejstvovanje na Kosovu i sema je ova druga slika .Znaci da ja sad lepim gusenice na neofarbane tockove ili kako to mi je uvek problem jer kad bi radio po sastavnici onda tako ispadne??

Trenutno nisam siguran da li da lepim sve delove na tenk (ova prednja svetla, i sitnije dodatke koji se  farbaju u drugu boju) ili kada ofarbam tenk u semu koju treba dal da onda lepim te sitnije delove koji se farbaju u drugu boju?

@bart  nemam slika trenutno aparat nije u funkciji.