Hawker Hunter f.mk.6 -Revell 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Zavrsen i ja sam generalno zadovoljan!Preporucujem toplo,relativno je lagan za rad!Bas sam uzivao radeci ga!Unapred hvala na kritikama!




"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Kerber

Dopada mi se.
Mozda samo ovo - rondela na krilu odozdo, kao da odskace od samog krila...ili je debeo decal, ili nisi lakirao silver boju, pa se nije dobro "ubio" ...Malo i sljasti...
Ostalo je generalno OK, bar meni...nesto nisam bas u tim vodama, ali, ovo je jedan od lepsih mlaznjaka, pa mu ova sema bas lepo cuci.

ubermagog

da primetim jednu "veliku" grešku koju malo ko primeti i na pravom avionu (iako je kad se bolje pogleda veoma vidljiva  :super )
Hunterov poklopac kabine nema ram pozadi!  ;D
Staklo dihtuje direktno na trup, što su to tako rešili ne znam, verovatno nešto oko izbazibanja sedišta - nemam drugih ideja.

http://www.flightglobal.com/airspace/photos/brooklands/images/3719/hawker-hunter.jpg
http://hsfeatures.com/hunterfga9me_1.htm

Ako ti je bitan taj detalj, možeš lako da središ, ako nije ostavi.

PS. ramovi na prednjem delu su ti ispali malo deblji

Sandman

sem Subinih i Banetovih zamerki nemam shta drugo da te "kritikujem"... kamuflaza ok ispala, wash isto sasvim lepo... fino fino...

Bojan Ue

Vrlo lepo, dopada mi se, lepa je kamuflaza! Malo se vise sija a mozda je to i do blica?  :super

sezan

#5
@Subo upravu si za konopy !@Kerber malo vise sljasti zbog samog blica ,jos uvek kuburim sa fotografisanjem,ali biti ce bolje,nadam se!Hvala na kritikama!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

pekar

IL-76

Hawkeye

Dobro uradjena maketa,a i avionce je lepo  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

dragan_mig31

super maketa.ja imam ovaj isti u steku i ceka da bude zapocet :D jedino kao sto rekoh i za su-34 ja volim moje makete da su matirane.isto mislim da nije ti uspeo wash preko dekale :S to bi mogao da sredis za 2 minute sa olovkom :D

flanker

Dragan je u pravu, olovka i matiranje i izgledaće kao pravi. Mada bih ga ja uradio kao Iračanina, ali trea naći dekale...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.