MIG-29 JRV 1:72 italeri

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovo je maketa koju radim kao poklon za jedan moj prijatelj.ovo bice OOB maketa sa LH oznake.nisam radio bogzna sta u kokpitu nego samo malo sam sredio unutrasnost da bi malo bolje izgledala preko canopy-ja.poklopac bice zatvroen tako da nece se ionako puno videti.




Nemsy_29


oddball

Ti kada radis instrument tablu OOB izgleda kao Custom-made :)
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

PELE

Manijace jedan maketarski... ;D

Eee, blago tebi kad imas ovoliko slobodnog vremena za makete!

Samo napred, bice to fenomenalna 29ka, k'o po obicaju!

Kad su tvoje makete u pitanju, ne znam vise sta da pisem... ;D


Pozz

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

djos & filip

E kad prebrojim tvoje makete u ovoj godini....i kad bacim pogled na kutije u steku.....sramota me i da nas dvojicu nazovem maketarima.

Salu na stranu, divimo ti se  :super

Samo napred ima jos dosta vremena do kraja godine  :bravo :bravo :bravo :bravo

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

dragan_mig31

danas sam sklopio trup i krila.uspeo sam da sve spojeve malo smirglam pa onda sam sve popunio sa tamiya kit.sad ostaje da se kit osusi i da pocem da sve sredjujem i da urezem izgubljene panele.






Boki

"MALO" si sredio unutrašnjost :o . Pa šta bi bilo tek da si se potrudio malo više. :pilot
Svaka čast.  :bravo

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Nemsy_29


PELE

Ma Dragan ima trideset i jednog crnca kod kuce (zato mu u potpisu pise 31 :naughty ;D), depotrovanih iz Nigerije...jedan farba tockove, drugi smirgla, treci farba... a Dragan je sef, kompanija mu se zove "Dragan i sinovi" !   ;D

Sala mala naravno, super izgleda MiG za sada!

Cekam farbanje, a imam osecaj da ce biti tvoje najbolje do sada. :)


Pozz

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dragan_mig31

juce i danas sam uspeo da ofarbam,postshejdujem i da dovedem mig do fazu lakiranja sa glos lak.danas sam prvi put pokusao uz pomoc tamiya weahteirng set D da dolovim efekat izgorelog metala.izduvi so farbani sa MM metalizer burnt metal i nakon toga isprljani sa tamiyin set.kako vam se svidja?




PELE

Uf, kako dobro izgleda!  :o


Dada

To Dragane, superiska je efekat pregrejanog metala, mnogo mi se svidja. Dobro je da si malo i potamneo zelenu od kada sam ga video poslednji put...

Nemsy_29

Ma idi begaj...Ja mog Mikoyana ne mogu da zavrsim za mesec dana a ti ga zavrsi za 10  ;D
Odlican je, a pogotovo izduvi