sta prelece beograd u 13:15

Previous topic - Next topic

meloras

All in all program je bio malo truba...Znaci pola vremena se nije nista desavalo.Ja sam bio na strani usca a i nije bilo nekih dodatnih opgodnosti sem sto nije bila guzva i sto se veci deo nadletanja lepo video.Idealno je bilo nadletanje miga,dosta nisko sa afterburnerima...Mornaricki program je za  :'(,kao vozikali se u broicima,desantnim camcima,pontonima,pa vojnici pozirali onako "pozerski" na pramcu jednog borda.Ova se masa oko mene tripovala od nekog cuda sto je brodic vukao da je podmornica...

Sve u svemu,lepo provedenih sat i po.
Ostali ce okaciti izvestaje sa strane kalisa kao i slike...

Aki


bilo je super,bilo je nas petorica,i sreli smo cherny-a,i mig 31(dragan)
sve u svemu,bilo je lepo
nasho,daj slike >:D

tripko

sve je bilo lepo dok se aki i nesha nisu gubili u guzvi da vide oruzje vojnu opremu i ostalo.
Na mene je ostavio negativan utisak oznake aviona, helihotpera drzave koja je odavno izumrela.

Sandman

Quote from: tripko on 15-02-2007, 19:22:43
Na mene je ostavio negativan utisak oznake aviona, helihotpera drzave koja je odavno izumrela.

na AirSerbiji su kachili slike i piloti sa G-4 tokom ovih vezbanja proteklih dana, pa se tamo lepo moze videti da je jedan G-4 imao srpske pepsike (prelazno reshenje) dok je drugi imao SRJ pepsike....

anyway, i dalje je sve isto.... koliko videh MiGzi su bili klasik sivi, bez naknadne kamuflaze po sebi....

sad mi je malo lakshe shto nisam mogao da dodjem, ali mi opet krivo zbog druzenja sa vama :(

nesha

#19
Evo nekoliko slika sa vezbice 15.02.
Nisu bas posebno uspele, al da ih ipak okacim :)


meloras

Jel moze neko da mi objasni sta je ono cudo na slici izmedju kamiona i broda,a trece odozdole?
Sa pozicije sa koje sam ja posmatrao delovalo je kao grana koju je vukao brod,a masa se popalila da je u pitanju podmornica (i to da bude jos gore,da je u pitanju neka izgubljena nemacka podmornica iz wwII)

nesha

Niko nije od nas prisutnih mogao da sa sigurnoscu zakljuci sta bi to moglo biti, (iako smo gledali i pomocu dogleda sa jakim zumom) ali da lici na neku dzepnu podmornicu-lici
Ima nekakva 3 poklopca, ramove sa zicom za secenje mreze (valjda), Ajde, ima li ko kakvu ideju ili da to proglasimo podmornicom? ;) ;D

Sandman

#22
Quote from: meloras on 18-02-2007, 01:33:35
Jel moze neko da mi objasni sta je ono cudo na slici izmedju kamiona i broda,a trece odozdole?
Sa pozicije sa koje sam ja posmatrao delovalo je kao grana koju je vukao brod,a masa se popalila da je u pitanju podmornica (i to da bude jos gore,da je u pitanju neka izgubljena nemacka podmornica iz wwII)

pontonska minolovka PEAM-1...

http://www.geocities.com/Pentagon/7178/nestin.htm

Aki

#23
evo,sta je sve bilo posle mitinga

nesha proba kapu

ja sa gas-maskom

nesha specijalac

ja