Rackham, Sered, Templar Commander, 28mm

Previous topic - Next topic

Balder

Iskreno, ocekivao sam da cu ovu figuru obojiti dosta bolje, ali nazalost, trenutno ne mogu nista bolje od ovog... Prowler je ocigledno bio jedan-jedini :D



Sto se tice background-a:

Sered je komandant Juznog Hrama. Ispod njegovih zidina, prostire se pustinja Siharhalna, gde se nalaze glavni neprijatelji Griffina, Alhemisti Dirca...
Alhemisti su takodje poslali jednu od svojih najboljih herojina da se bori protiv Sereda, Tehnomanserku Sasiu Samaris, Ruzu Pustinje, onu koju niko nije video, i preziveo da prica o tome... Pa, skoro niko, Seredu je to poslo za rukom, a njihovi sukobi su postali toliko legendarni da se price sire citavim Aarklashom.
Medjutim, sukob je u srcima oba ratnika, ostavio nesto cudno, ne mrznju... Iako znaju da ce jednog dana doci trenutak, kada ce morati da stave duznost ispred osecanja, ni jedno ni drugo se raduju doticnom...
:P

Sandman

Danko, meni i ovo izgled sasvim pristojno ;)
mozda samo malo ovo perje na desnoj strani da se josh dotera nijansama, ali generalno mi izgleda OK ;)

Hammond_Lord

Figura je sasvim OK, samo bih mu stavio wash preko krila nekom crvenkasto-braon ili zutom nijansom, to bi istaklo perje, a posle toga mozda jos jedan drybrush. :)

Balder

Odustao sam od wash-a totalno... Uglavnom totalno upropasti vecinu stvari... Perije je sasvim ok ispalo, malo na slici, zeznuto doduse... jbg, nikad necu nauciti da slikam :(

Hammond_Lord

Cek',cek', polako, ne sekiraj se. Moras samo imati malo strpljenja i videces da ces vremenom biti sve bolji i bolji. :)